Rzeszów - Wtorek, 19.08.2025
Reklama

Pacjent z podejrzeniem koronawirusa uciekł ze szpitala

Dodano:

fot. KPP Jasło
fot. KPP Jasło
JASŁO. 36-mężczyzna, który był diagnozowany pod kątem zakażenia koronawirusem w szpitalu w Jaśle, uciekł z placówki. Interweniowała Policja.

Wczoraj ok godz. 11:00 ze szpitala specjalistycznego w Jaśle, uciekł pacjent, który od dwóch dni przebywał tam na oddziale zakaźnym. 36-letni mężczyzna był diagnozowany pod kątem zakażenia koronawirusem.

Jasielscy policjanci ruszyli na poszukiwania uciekiniera. Odnaleźli mężczyznę na ulicy Jana z Dukli w Jaśle. 36-latek został przetransportowany do szpitala specjalistyczną karetką i trafił pod opiekę lekarzy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Nerwowe zachowanie kierowcy na widok radiowozu. W trakcie przeszukania znaleziono narkotyki

KOLBUSZOWA. Susz roślinny, biały proszek, tabletki ekstazy oraz akcesoria narkotykowe zabezpieczyli kolbuszowscy policjanci u młodych mieszkańców powiatu mieleckiego.

Podkarpacie

Podkarpackie z najwyższym wzrostem PKB spośród wszystkich województw w kraju

PODKARPACIE. Pod względem wzrostu PKB, Podkarpacie zajęło pierwsze miejsce. Najniższy wzrost wystąpił...

Podkarpacie

Zakończono śledztwo ws. wypadku w Medyni Głogowskiej. Sprawcy grozi 12 lat pozbawienia wolności

PODKARPACIE.  Akt oskarżenia trafił do Sądu Rejonowego w Łańcucie.

Podkarpacie

Policyjna akcja „Boże Narodzenie 2019”. 42 osoby nietrzeźwe i 17 wypadków bez ofiar

RZESZÓW, PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci zakończyli tegoroczne działania "Boże Narodzenie 2019".

Podkarpacie

Poszukiwało go kilkadziesiąt osób. Jego ciało odnaleziono w rzece

PODKARPACIE. Policjanci i strażacy prowadzili poszukiwania 63-letniego mieszkańca powiatu ropczycko-sędziszowskiego, który w piątek wyszedł z domu i nie powrócił.

Podkarpacie

Nietypowa interwencja policji. W budynku gospodarczym był wilk

PODKARPACIE. Nietypowe zgłoszenie otrzymali kilka dni temu strzyżowscy policjanci.

Podkarpacie

GDDKiA o drogach krajowych na Podkarpaciu w 2019 roku. Na jakim etapie jest S19 do Barwinka?

PODKARPACIE. W 2020 roku zaplanowano prace budowlane na 54 km S19. 

Reklama