Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Palił marihuanę, mając pod opieką troje dzieci

Dodano: 04.02.2021 r.

fot. KMP Tarnobrzeg
fot. KMP Tarnobrzeg
PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który w trakcie sprawowania opieki nad trójką swoich dzieci palił marihuanę. Dzieci w wieku od 2,5 do 14 lat, trafiły pod opiekę matki.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w gminie Grębów. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że mieszkaniec Stalów, który opiekuje się swoimi dziećmi, może być pod wpływem środków odurzających.

Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres. Na miejscu zastali 42-letniego mężczyznę, z którym przebywało troje dzieci: 2,5-letni chłopiec i dwie dziewczynki w wieku 5 i 14 lat. Jak informuje Policja, „mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany”, a w jednym z pomieszczeń mundurowi wyczuli charakterystyczny zapach marihuany.  

W kuchni policjanci natrafili na młynek do mielenia suszu roślinnego. W domu znaleźli również marihuanę.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Dzieci przekazano pod opiekę matki.
 
 
Źródło: fot. KMP Tarnobrzeg
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 1 nowy przypadek zakażenia, kolejna ofiara śmiertelna

PODKARPACIE. 7 maja w szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia pacjentka.

Podkarpacie

Koronawirus. Zero nowych przypadków. 12 osób wyzdrowiało [6.05.2020]

PODKARPACIE. Dziś w województwie podkarpackim nie odnotowano żadnego nowego przypadku zakażenia koronawirusem, a 12 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

W szpitalu w Łańcucie zmarła pacjentka z koronawirusem

PODKARPACIE. To 79-letnia kobieta z powiatu tarnobrzeskiego.

Podkarpacie

Nietypowa akcja strażaków. Uratowali konia, który wpadł do piwnicy

PODKARPACIE. 22 strażaków brało udział w akcji wyciągania konia, który wpadł do piwnicy domu w Hłudnie.

Podkarpacie

Więcej osób starszych na Podkarpaciu. Rekordowa liczba stulatków

PODKARPACIE. O 2,7% wzrosła liczba osób w wieku poprodukcyjnym na Podkarpaciu w 2019 roku. Z kolei liczba osób w wieku produkcyjnym i przedprodukcyjnym zmniejszyła się.

Podkarpacie

366 zakażonych, 229 wyzdrowiało. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [5.05.2020]

PODKARPACIE. Dziś w województwie podkarpackim odnotowano 3 nowy przypadki zakażenia koronawirusem. 3 kolejne osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

70-latek zlekceważył kwarantannę domową. Grozi mu kara grzywny

70-letni mieszkaniec gminy Radymno zlekceważył zasady kwarantanny domowej i opuścił swoje miejsce zamieszkania. Grozi mu wysoka grzywna.

Reklama