Rzeszów - Czwartek, 06.11.2025
Reklama

Paralotniarz spadł na przewody wysokiego napięcia. W trakcie lotu stracił przytomność

Dodano: 03.09.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Mężczyzna spadł na przewody wysokiego napięcia. Obrażenia, jakich doznał w wyniku poparzenia prądem, nie zagrażają jego życiu.

Do wypadku doszło przedwczoraj po godz. 19, w miejscowości Bieliniec. 66-letni mężczyzna lecący paralotnią zawisł na kablach wysokiego napięcia.

Paralotniarza zdjęli strażacy. Mężczyzna pochodzący z Niska został porażony prądem. Z jego relacji wynika, że w trakcie lotu stracił przytomność.

Obudził się, gdy już wisiał na przewodach linii energetycznej. Nie pamiętał przebiegu zdarzenia. W chwili przyjazdu służb medycznych był przytomny i o własnych siłach doszedł do karetki. Mężczyzna trafił do szpitala. Był trzeźwy.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tymczasowa organizacja ruchu w Nowej Dębie. Trwa remont mostu

PODKARPACIE. W związku z remontem mostu w Nowej Dębie, w rejonie prac wprowadzono tymczasową organizację ruchu. Utrudnienia potrwają do końca października.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 92 zakażenia, 103 wyzdrowienia [4.09.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim padły kolejne rekordy. Dziś odnotowano największą dobową liczbę nowych przypadków zakażeń (92 osoby), jak również wyzdrowień (103 osoby ).

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyją dwie osoby

PODKARPACIE. Na przejeździe kolejowym w Bajdach, samochód osobowy zderzył się z pociągiem. Śmierć poniosły dwie osoby podróżujące samochodem.

Podkarpacie

Koronawirus. 32 nowe przypadki na Podkarpaciu. Kolejne 39 osób wyzdrowiało [3.09.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 32 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. 39 osób wyzdrowiało. Są również dwie nowe ofiary śmiertelne.

Podkarpacie

17-latka wywołała fałszywy alarm bombowy. Grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali sprawczynię fałszywego alarmu bombowego w jednym ze sklepów w Brzozowie. To 17-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego. Grozi jej kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstanie osiem obwodnic. Na trzy ogłoszono już przetargi

PODKARPACIE. Ruszył przetarg na budowę obwodnicy Nowej Dęby. To już trzecie postępowanie przetargowe na inwestycję drogową realizowaną z rządowego programu #100obwodnic. Osiem z nich powstanie na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 46 zakażeń, 22 wyzdrowienia, 2 ofiary śmiertelne [2.09.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny podał najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

10-latka potrącona na przejściu dla pieszych. W akcji śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 10-letniej dziewczynki, do którego doszło na przejściu dla pieszych.

Reklama