Rzeszów - Niedziela, 29.03.2026
Reklama

Pędził autostradą A4 blisko 250 km/h. Był pod wpływem

Dodano: 23.11.2020 r.

Na zdj. Kadr z nagrania z kamery policyjnego wideo rejestratora
Na zdj. Kadr z nagrania z kamery policyjnego wideo rejestratora
PODKARPACIE. 23-letni kierowca bmw jechał łańcuckim odcinkiem autostrady A4 blisko 250 km/h. Co więcej, mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu i prawdopodobnie był pod wpływem narkotyków.

Policjanci z rzeszowskiego oddziału grupy SPEED zatrzymali kierowcę bmw, który jechał łańcuckim odcinkiem autostrady A4 248 km/h. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę przed godz. 8:00. Samochód zmierzał w kierunku Łańcuta. Kierowca jechał całą szerokością jezdni, nie sygnalizował również zmian pasów ruchu.

Samochód został zatrzymany na pobliskim MOP-ie. Za kierownicą siedział 23-letni mieszkaniec województwa śląskiego. W aucie znajdowali się również dwaj pasażerowie. Wszyscy byli pod widocznym działaniem alkoholu.
 
Badanie alkomatem wykazało u kierowcy prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Zachowanie mężczyzny wskazywało, że może być on również pod wpływem środków odurzających. Wstępne badanie testerem narkotykowym potwierdziło podejrzenia policjantów.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Pobrano mu również krew do badań na zwartość alkoholu i środków odurzających. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Po wytrzeźwieniu 23-letni mieszkaniec województwa śląskiego usłyszy zarzuty.

 
Źródło: KPP Łańcut
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kłusownicy z Nowej Dęby polowali na bobry. Później przerabiali je na wędliny

NOWA DĘBA. Śmiercionośne pułapki zastawiał 55–latek. Pomagało mu m.in. dwóch żołnierzy.

Podkarpacie

Po kontrolach, ZUS cofnął 199 osobom z Podkarpacia zasiłki chorobowe

PODKARPACIE. Łącznie na Podkarpaciu zakwestionowano wypłaty zasiłków na prawie 400 tys. zł.

Podkarpacie

Potrącenie dwóch pieszych na pasach. Życia 65-latki nie udało się uratować

USTRZYKI DOLNE. Do zdarzenia z udziałem pieszych doszło wczoraj.

Podkarpacie

Pięć powiatów na Podkarpaciu z ostrzeżeniem przed opadami śniegu

PODKARPACIE. Opady śniegu mogą wystąpić w powiecie bieszczadzkim, jasielskim, krośnieńskim, leskim i sanockim.

Podkarpacie

Podkarpackie Pełne Zachwytów. Startuje kampania promująca podkarpacką turystykę

PODKARPACIE. Celem działań promocyjnych jest ukazanie Podkarpacia jako idealnej i niestandardowej destynacji do wypoczynku z rodziną

Podkarpacie

Cztery osoby straciły życie w wypadkach drogowych podczas majówki. Znamy policyjne statystyki

PODKARPACIE. Podczas  akcji "Majowy Weekend 2019" najwięcej nietrzeźwych kierowców zatrzymano 3 maja.

Podkarpacie

Drugi stopień zagrożenia na Podkarpaciu. Powodem są intensywne opady deszczu

PODKARPACIE. Drugi stopień zagrożenia obowiązuje od godz. 20:00 dnia 29.04.2019 do godz. 20:00 dnia 30.04.2019.

Podkarpacie

Policjanci rozpoczynają dzisiaj akcję „Majowy Weekend 2019”. Potrwa do 5 maja

PODKARPACIE. Policyjne działania potrwają od wtorku do niedzieli.

Reklama