Rzeszów - Sobota, 08.11.2025
Reklama

Pędził przez Tarnobrzeg 138 km/h. Interweniowała grupa SPEED

Dodano: 09.02.2023 r.

Fot. KMP Tarnobrzeg
Fot. KMP Tarnobrzeg
TARNOBRZEG. Mandat z wysokości 2500 zł, punkty karne i utrata prawa jazdy na 3 miesiące – to kara jaką poniósł 23-letni kierowca jaguara za brawurową jazdę ulicami Tarnobrzega.
 
Policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED, na ul. Orląt Lwowskich w Tarnobrzegu zatrzymali do kontroli drogowej 23-letniego kierowcę jaguara. Młody kierowca w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, pędził z prędkością z 138 km/h.
 
Za popełnione wykroczenie, 23-letni mieszkaniec gminy Grębów, stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy, został ukarany mandatem w wysokości 2 500 złotych i punktami karnymi.

 
Źródło: KMP Tarnobrzeg
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 8 nowych przypadków, 12 osób wyzdrowiało. Aktualna sytuacja [28.04.2020]

PODKARPACIE. Mamy 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Jednocześnie Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o kolejnych 12 osobach, które wyzdrowiały.

Podkarpacie

Podkarpacie. Nie żyje kolejna osoba zakażona koronawirusem

Potwierdzono również 1 nowy przypadek zakażenia w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Uszyli ponad 33 tys. maseczek. Zakończyła się akcja "Maseczki dla Łańcuta"

Ponad 420 podkarpackich instytucji i placówek służby zdrowia otrzymało maseczki ochronne dzięki akcji „Maseczki dla Łańcuta”.

Podkarpacie

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy do 3 maja. Na Podkarpaciu wpłynęło już ponad 18 tys. wniosków

PODKARPACIE. Już ponad 18 tys. wniosków o dodatkowy zasiłek opiekuńczy wpłynęło do podkarpackich oddziałów ZUS. Okres korzystania ze świadczenia został wydłużony do 3 maja.

Podkarpacie

Koronawirus. 3 nowe przypadki, 2 ofiary śmiertelne na Podkarpaciu. Aktualne dane [27.04.2020]

PODKARPACIE. 316 zakażonych, 180 wyzdrowiało - mamy najnowsze dane z województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu wyzdrowiało kolejne 12 osób. Dwa nowe przypadki zakażenia [26.04.2020]

PODKARPACIE. Mamy 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 12 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus. 23 nowe przypadki na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [25.04.2020]

PODKARPACIE. 311 osób zakażonych koronawirusem w województwie podkarpackim. Dziś potwierdzono 23 nowe przypadki. Jedna osoba wyzdrowiała.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Silny wiatr i możliwe burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o silnym wietrze na Podkarpaciu oraz możliwych burzach.

Reklama