Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Pijany 58-latek leżał na torach. Mężczyznę uratowała spostrzegawczość maszynisty

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. O dużym szczęściu może mówić 58-latek z Niska, którego w porę zauważył maszynista szynobusa. Mężczyzna leżał na torach. O zdarzeniu powiadomił policjantów patrolujących w tym czasie rejon dworca kolejowego. Pijany mężczyzna trafił do szpitala.

Niżańscy policjanci, jadąc ulicą Reymonta, zauważyli mężczyznę, który próbował ich zatrzymać. Okazało się, że jest to maszynista szynobusa, relacji Przeworsk-Rozwadów. Z przekazanych przez niego informacji wynikało, że w trakcie jazdy, zauważył leżącego na torach mężczyznę. Zatrzymał pociąg i powiadomił przejeżdżających obok dworca policjantów.

Mężczyzna leżący na torach był pijany i dobrze znany miejscowym policjantom. To nie pierwszy raz, kiedy pomagali mu, gdy był pijany. Na szczęście mężczyzna nie posiadał widocznych obrażeń. Jak ustalono przewrócił się przechodząc przez tory i nie mógł wstać. Maszynista w porę zareagował i uratował mu życie. 58-latek z Niska został przewieziony do szpitala.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: Ponad 80 zakażeń, 8 zgonów [13.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Ponad 435 tys. osób na Podkarpaciu otrzymało "trzynastki"

PODKARPACIE. Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłacił „trzynastki” dla ponad 435 tys. osób w województwie podkarpackim. Łączna suma wypłaconych świadczeń to ponad 540 mln zł.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: Ponad 100 nowych zakażeń, 16 zgonów [12.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Hoczwi. Nie żyje 66-letni pieszy

PODKARPACKIE. Wczoraj wieczorem w powiecie leskim doszło do śmiertelnego potrącenia 66-letniego mężczyzny. Pomimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 70 zakażeń, 17 zgonów [11.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Zderzenie bmw z audi na A4. Zablokowana droga w kierunku Korczowej

PODKARPACIE. Na autostradzie A4 w Jarosławiu doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jedna osoba została ranna. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Duży spadek liczby zakażeń, brak zgonów [10.05.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 54 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 

Podkarpacie

Samochód z 5 osobami wpadł do rzeki

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło wczoraj o północy. W akcji brali udział płetwonurkowie. 

Reklama