Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

Pijany 58-latek leżał na torach. Mężczyznę uratowała spostrzegawczość maszynisty

Dodano: 09.01.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. O dużym szczęściu może mówić 58-latek z Niska, którego w porę zauważył maszynista szynobusa. Mężczyzna leżał na torach. O zdarzeniu powiadomił policjantów patrolujących w tym czasie rejon dworca kolejowego. Pijany mężczyzna trafił do szpitala.

Niżańscy policjanci, jadąc ulicą Reymonta, zauważyli mężczyznę, który próbował ich zatrzymać. Okazało się, że jest to maszynista szynobusa, relacji Przeworsk-Rozwadów. Z przekazanych przez niego informacji wynikało, że w trakcie jazdy, zauważył leżącego na torach mężczyznę. Zatrzymał pociąg i powiadomił przejeżdżających obok dworca policjantów.

Mężczyzna leżący na torach był pijany i dobrze znany miejscowym policjantom. To nie pierwszy raz, kiedy pomagali mu, gdy był pijany. Na szczęście mężczyzna nie posiadał widocznych obrażeń. Jak ustalono przewrócił się przechodząc przez tory i nie mógł wstać. Maszynista w porę zareagował i uratował mu życie. 58-latek z Niska został przewieziony do szpitala.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zanieczyszczenie wody przepływającej przez zaporę w Sieniawie

PODKARPACIE. Wody Polskie informują, że sytuacja jest już opanowana.

Podkarpacie

Raport z budowy obwodnicy Sanoka. Zakończenie planują na koniec bieżącego roku [FOTO]

SANOK. Zaawansowanie wszystkich prac wynosi ok. 86%, w tym robót drogowych 76,5%, mostowych 87%, a branżowych 70%.

Podkarpacie

Mieleckie Black Hawki z nowym uzbrojeniem. Mowa m.in. o pociskach powietrze-ziemia [FOTO]

MIELEC. PZL Mielec zaprezentował system uzbrojenia śmigłowca Black Hawk podwieszanego na jednostanowiskowym skrzydełku.

Podkarpacie

22 mln dla szpitali w województwie podkarpackim

PODKARPACIE. Obecnie nastąpi wzrost wyceny świadczeń: o 4% dla szpitali I stopnia oraz o 3% dla szpitali II stopnia.

Podkarpacie

W 5-latkę uderzył autobus. Dziewczynka jechała na hulajnodze

PODKARPACIE. Dziewczynka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie samochodów. Cztery osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Wczoraj niżańscy policjanci zabezpieczali miejsce wypadku drogowego w Kustrawie.

Podkarpacie

Darmowe badania techniczne samochodów i konsultacje z fachowcami

ŁAŃCUT. Stan techniczny swojego auta będzie można sprawdzić na parkingu przy sklepie Motores, ul. Podzwierzyniec 78, w godzinach od 10 do 16.

Reklama