Rzeszów - Niedziela, 19.10.2025
Reklama

Pijany kierowca koparki uszkodził dwa samochody i motocykl

Dodano: 17.05.2022 r.

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
PODKARPACIE. Blisko 2 promile miał 49-latek, który kierując koparką, uszkodził dwa samochody i motocykl. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Do darzenia doszło wczoraj po godz. 17:00 w miejscowości Boratyn w powiecie jarosławskim. Jak wstępnie ustalili policjanci, 49-letni mężczyzna kierujący koparką zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Daimler Chrysler. W wyniku zderzenia, koparka zepchnęła samochód na jadącego za nim fiata punto, a ten z kolei najechał na jadący za nim motocykl marki Junak.

W zdarzeniu ucierpiał kierujący pojazdem marki Daimler Chrysler. Pozostali uczestnicy nie doznali obrażeń.

Okazało się, że 49-letni kierowca koparki był pijany. Maił blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Teraz odpowie za spowodowanie kolizji drogowej i kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Już 201 przypadków zatrucia pokarmowego w Sanoku

SANOK. W sanockim szpitalu notuje się coraz więcej przypadków zarażeń pałeczkami salmonelli. 

Podkarpacie

Pobił i podpalił kobietę. Powód: 35-latka miała mu ukraść pieniądze

MIELEC. Dzień wcześniej kobieta spożywając alkohol z 29-latkiem, miała mu ukraść pieniądze.

Podkarpacie

Otwarto w pełni skomputeryzowaną bibliotekę. Inwestycja kosztowała blisko 23 mln zł

MIELEC. Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski i reprezentujący marszałka Wojciech Magnowski dokonali symbolicznego otwarcia nowoczesnej biblioteki w Mielcu.

Podkarpacie

Ruszył przetarg na przebudowę odcinka DK84 Sanok - Zagórz

Odcinek zlokalizowany jest w powiecie sanockim na terenie gmin Sanok i Zagórz.

Podkarpacie

Do przemytu papierosów użył drona

44-letni obywatel Ukrainy przy użyciu drona przemycał papierosy przez granicę w okolicach Korczowej. Mężczyzna został zatrzymany przez Straż Graniczną.

Podkarpacie

Pojazd uderzył w betonowy przepust i zaczął płonąć. Nie żyje 18-latek, zaś trzy osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Samochód dachował i uderzył kolejno w dwa inne pojazdy zaparkowane przy posesji. Auto stanęło w płomieniach.

Reklama