Rzeszów - Niedziela, 13.07.2025
Reklama

Pijany kierowca potrącił dwie kobiety. Jedna z nich nie przeżyła wypadku

Dodano:

fot. KPP Przeworsk
fot. KPP Przeworsk
PODKARPACIE. Wyjaśniane są okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj w miejscowości Świętoniowa. 30-latek kierujący oplem, potrącił dwie kobiety idące poboczem drogi. Obie trafiły do szpitala, niestety życia jednej z nich nie udało się uratować. Kierujący oplem był nietrzeźwy, miał 2,5 promila alkoholu.

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło przed godz. 19 w miejscowości Świętoniowa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem osobowym marki Opel, 30-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, na prostym odcinku drogi potrącił dwie kobiety idące poboczem, następnie wjechał do przydrożnego rowu.

Pomimo reanimacji życia 72-letniej kobiety nie udało się uratować, zmarła w szpitalu. Druga z kobiet, 57-latka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Oplem podróżowało dwie osoby, 30-letni kierowca i 43-letni pasażer. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości obu mężczyzn. Urządzenie wykazało, że kierujący vectrą był pijany, miał 2,5 promila alkoholu. Pasażer także był nietrzeźwy, miał blisko 2,5 promila. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Na jakim etapie jest budowa obwodnicy Stalowej Woli i Niska?

STALOWA WOLA. W ramach robót drogowych trwa m.in. budowa nasypów oraz wymiana gruntów słabonośnych.

Podkarpacie

Huta Stalowa Wola dostarczy 24 artyleryjskie wozy amunicyjne

STALOWA WOLA. Umowa przewiduje  dostawę 24 egz. artyleryjskich wozów amunicyjnych w latach 2019 – 2020.

Podkarpacie

Otwarto obwodnicę Czudca. Jej koszt wynosił ponad 85 mln zł

CZUDEC. W ramach inwestycji rozbudowano niemal 2 km drogi, od nowa wybudowano kolejne 2,5 km, a także powstały dwie estakady.

Podkarpacie

Jest przetarg na rozbudowę drogi z Przemyśla do Medyki

PRZEMYŚL. Otwarcie ofert odbędzie się 16 września br.

Podkarpacie

Zapowiadają kolejne burze z gradem

PODKARPACIE. Ostrzeżenie obowiązuje do 13 sierpnia, do godz. 06.00.

Podkarpacie

Która gmina jest najbogatsza na Podkarpaciu?

PODKARPACIE. Najbogatszą gminą w województwie podkarpackim była jedna z gmin w powiecie ropczycko-sędziszowskim.

Podkarpacie

61-latek zaatakował maczetą kobietę i mężczyznę

PODKARPACIE. 61-letni mężczyzna przed domem uderzył maczetą w kark 44-latkę.

Podkarpacie

Zamaskowany mężczyzna z nożem w ręce groził pracownikowi sklepu

PODKARPACIE. W czasie kiedy kolbuszowski policjant robił zakupy, do sklepu wszedł zamaskowany mężczyzna z nożem w ręce.

Reklama