Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Pijany kierowca stracił panowanie nad pojazdem. 20-latek trafił do szpitala

Dodano: 25.02.2020 r.

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
PODKARPACIE. W niedzielę brzozowscy policjanci zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego w Jasienicy Rosielnej. Kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w drzewo. 20-latek doznał obrażeń i trafił do szpitala. W trakcie wykonywania czynności okazało się, że jest pijany.

W niedzielę około godz. 6.30, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Jasienica Rosielna. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierujący volkswagenem, na łuku drogi wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. 20-latek jechał sam.

Świadek, który jako pierwszy przybył na miejsce, pomógł 20-latkowi wydostać się z samochodu, ponieważ spod maski wydobywały się kłęby dymu. Wskutek tego zdarzenia kierowca volkswagena doznał obrażeń i karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala. Po udzieleniu mu pierwszej pomocy, mundurowi sprawdzili jego trzeźwość.

Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. 20-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, który kierował volkswagenem, odpowie teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwości.
Źródło: KPP Brzozów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: Ponad 150 zakażeń, 35 zgonów [27.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 157 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 379 osób.

Podkarpacie

Podpisano umowy na dokumentację dla obwodnic Przemyśla i Miejsca Piastowego

PODKARPACIE. To kolejne inwestycje, które powstaną w ramach rządowego programu #100obwodnic.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Duży spadek liczby zakażeń. Zmarła 1 osoba [26.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Zderzenie trzech pojazdów w Suchorzowie. 8 osób rannych, w tym 2-letnie dziecko

PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło w Suchorzewie w gminie Baranów Sandomierski. W zderzeniu trzech pojazdów ucierpiało 8 osób, w tym 2-letnie dziecko.

Podkarpacie

Budowa trzech obwodnic na Podkarpaciu zatwierdzona

PODKARPACIE. Obwodnice Jasła, Pilzna oraz Brzostka i Kołaczyc powstaną w ramach rządowego Programu Budowy 100 Obwodnic. Ich łączna długość to 25 km.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 330 nowych zakażeń, 30 zgonów [23.04.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 313 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanymi burzami w większości powiatów województwa i towarzyszącym im silnym wiatrem.

Podkarpacie

Blisko 500 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 57 osób [22.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwa Zdrowia poinformowało o 486 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 574 osoby.

Reklama