Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Pijany kierowca stracił panowanie nad pojazdem. 20-latek trafił do szpitala

Dodano: 25.02.2020 r.

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
PODKARPACIE. W niedzielę brzozowscy policjanci zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego w Jasienicy Rosielnej. Kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w drzewo. 20-latek doznał obrażeń i trafił do szpitala. W trakcie wykonywania czynności okazało się, że jest pijany.

W niedzielę około godz. 6.30, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Jasienica Rosielna. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierujący volkswagenem, na łuku drogi wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. 20-latek jechał sam.

Świadek, który jako pierwszy przybył na miejsce, pomógł 20-latkowi wydostać się z samochodu, ponieważ spod maski wydobywały się kłęby dymu. Wskutek tego zdarzenia kierowca volkswagena doznał obrażeń i karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala. Po udzieleniu mu pierwszej pomocy, mundurowi sprawdzili jego trzeźwość.

Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. 20-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, który kierował volkswagenem, odpowie teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwości.
Źródło: KPP Brzozów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Od 28 marca koniec obowiązku noszenia maseczek

RZESZÓW. Od poniedziałku, 28 marca rząd znosi obowiązek noszenia maseczek w przestrzeniach zamkniętych. Zniesiona zostaje również izolacja i kwarantanna.

Podkarpacie

Pijana matka opiekowała się dzieckiem. Miała ponad 3 promile

PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miała 43-letnia kobieta, która opiekowała się swoją 5-letnią córką. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [23.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 167 zakażeń koronawirusem, w tym 19 ponownych zakażeń.

Podkarpacie

Obwodnica Pilzna. Jest umowa na koncepcję programową

PODKARPACIE. Pracownia Inżynierska KLOTOIDA opracuje koncepcję programową dla budowy obwodnicy Pilzna za kwotę blisko 1,5 mln zł. Zgodnie z podpisaną właśnie umową ma na to 12 miesięcy.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 zakażeń na Podkarpaciu, brak zgonów. [22.03.2022]

​PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 201 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 19 ponownych zakażeń

Podkarpacie

Życie rocznego chłopca z Ukrainy było zagrożone. Pomogli policjanci

MEDYKA. Dzięki szybkiej i sprawnej interwencji policjantów, udało się pomóc rocznemu chłopcu z Ukrainy, który wymagał natychmiastowej hospitalizacji. Dziecko na czas trafiło pod opiekę specjalistów.

Podkarpacie

Ruszyła infolinia ZUS w sprawie świadczeń rodzinnych dla obywateli Ukrainy

PODKARPACIE. Infolinia jest dostępna w dni robocze - od poniedziałku do piątku - w godzinach od 8:00 do 18:00.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [21.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 66 zakażeń koronawirusem, w tym 9 ponownych zakażeń. Nie odnotowany przypadków śmiertelnych. Przybyło 184 ozdrowieńców.

Reklama