Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Pijany kurier z zakazem prowadzenia pojazdów. Wpadł podczas rutynowej kontroli

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
PODKARPACIE. Niemal promil alkoholu w organizmie miał mężczyzna kierujący pojazdem jednej z firm kurierskich, którego wczoraj zatrzymali do kontroli drogowej kolbuszowscy policjanci. Okazało się również, że 34-latek ma sądownie orzeczony zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Kolbuszowscy policjanci, wczoraj około godz. 19, zatrzymali do kontroli drogowej w Bukowcu kierowcę peugeota boxera, przedstawiciela jednej z firm wykonujących usługi kurierskie.

Mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy. W trakcie kontroli funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Badanie wykazało u mężczyzny 0,88 promila alkoholu.

34-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został doprowadzony do budynku kolbuszowskiej jednostki i sprawdzony w policyjnych systemach informacyjnych. Wykazały one, że posiada sądownie orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Dwóch Afgańczyków ukryło się w naczepie z jabłkami

PODKARPACIE. Jako pierwsi na miejscu zdarzenia interweniowali policjanci z Niska. 

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Kierowca samochodu był pijany

PODKARPACIE. Potrącony rowerzysta zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

Pożar w internacie w Trzcianie. Ewakuowano 232 osoby

PODKARPACIE. Strażacy o pożarze zostali poinformowani dzisiaj o godz. 1.30.

Podkarpacie

XVIII edycja Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza"

Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo przedsiębiorstw naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych.

Podkarpacie

Najpierw zadał kilka ciosów nożem w plecy, na koniec pozostawił go z wbitym ostrzem

DĘBICA. Za zarzucamy czyn podejrzanemu grozi od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Reklama