Rzeszów - Czwartek, 28.08.2025
Reklama

Pijany motocyklista na holu

Dodano:

fot. KPP Nisko
fot. KPP Nisko
PODKARPACIE. Blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 42-letni kierowca jednośladu, który był holowany przez audi. Mężczyzna nie miał przy sobie prawo jazdy, a motocykl nie był zarejestrowany i nie posiadał OC.

W weekend niżańscy policjanci prowadzili działa pod kryptonimem „Motocykl”, zwracając szczególną uwagę na kierowców motocykli i motorowerów, którzy łamią przepisy ruchu drogowego.

W ramach akcji, w niedzielę około godz. 19:00, na drodze krajowej nr 19 w Zarzeczu, funkcjonariusze zatrzymali kierującą audi, która holowała motocyklu marki suzuki. Jak się okazało, 42-letni kierowca jednośladu był pijany. Badanie wskazało blisko 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto mężczyzna nie miał przy sobie prawo jazdy, a motocykl nie był zarejestrowany i nie posiadał OC. Kierująca audi była trzeźwa.

Funkcjonariusze uniemożliwili dalszą jazdę motocykliście. Mieszkaniec Zarzecza został przekazany rodzinie.

 
Źródło: KPP Nisko
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 30 osób [30.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwa Zdrowia opublikowało aktualy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. 

Podkarpacie

Obwodnica Łańcuta gotowa w 70 procentach

PODKARPACIE. Inwestycja warta ponad 115 mln zł ma być gotowa we wrześniu br.

Podkarpacie

Rusza wiosenna akcja szczepienia lisów

PODKARPACIE. Od soboty na terenie całego województwa rozpocznie się wiosenna akcja szczepień przeciwko wściekliźnie lisów wolno żyjących.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 215 zakażeń, 23 zgony [29.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

12-latek ranny podczas prac polowych. Interweniował śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. 12-letni chłopiec, podczas sadzenia ziemniaków, wsadził dłoń do maszyny rolniczej. Ranne dziecko śmigłowcem LPR zostało zabrane do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 40 osób [28.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Od 1 maja luzowanie obostrzeń

PODKARPACIE/KRAJ. Od soboty rusza proces stopniowego luzowania obostrzeń w całym kraju. Do końca maja otwarte zostaną galerie handlowe, sklepy budowlane, siłownie, restauracje, a uczniowie wrócą do szkół.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: Ponad 150 zakażeń, 35 zgonów [27.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 157 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 379 osób.

Reklama