Rzeszów - Piątek, 22.08.2025
Reklama

Pijany motocyklista na holu

Dodano:

fot. KPP Nisko
fot. KPP Nisko
PODKARPACIE. Blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 42-letni kierowca jednośladu, który był holowany przez audi. Mężczyzna nie miał przy sobie prawo jazdy, a motocykl nie był zarejestrowany i nie posiadał OC.

W weekend niżańscy policjanci prowadzili działa pod kryptonimem „Motocykl”, zwracając szczególną uwagę na kierowców motocykli i motorowerów, którzy łamią przepisy ruchu drogowego.

W ramach akcji, w niedzielę około godz. 19:00, na drodze krajowej nr 19 w Zarzeczu, funkcjonariusze zatrzymali kierującą audi, która holowała motocyklu marki suzuki. Jak się okazało, 42-letni kierowca jednośladu był pijany. Badanie wskazało blisko 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto mężczyzna nie miał przy sobie prawo jazdy, a motocykl nie był zarejestrowany i nie posiadał OC. Kierująca audi była trzeźwa.

Funkcjonariusze uniemożliwili dalszą jazdę motocykliście. Mieszkaniec Zarzecza został przekazany rodzinie.

 
Źródło: KPP Nisko
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 4 nowe przypadki na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [1.04.2020]

PODKARPACIE. Łącznie dziś na Podkarpaciu potwierdzono 9 nowych przypadków.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch ciężarówek na krajowej "dziewiątce" w Chmielowie

W Chmielowie doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Jedna osoba trafiła do szpitala. Są utrudnienia w ruchu.

Podkarpacie

5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Kolejna osoba wyzdrowiała

PODKARPACIE. Łącznie w naszym województwie zanotowano do tej pory 100 przypadków.

Podkarpacie

Otwarto kolejną stację paliw przy podkarpackim odcinku A4

Obiekt powstał na MOP Paszczyna Północ przy A4, na wschód od Rzeszowa.

Podkarpacie

Samorząd województwa uruchomił już pierwsze środki na pomoc szpitalom

PODKARPACIE. Samorząd Województwa Podkarpackiego przekaże 50 mln zł na ochronę zdrowia w związku z koronawirusem. Uruchomiono już 20 mln zł.

Podkarpacie

Koronawirus. 95 zakażonych na Podkarpaciu. Potwierdzono dwa nowe przypadki

PODKARPACIE.  Łącznie dzisiaj pojawiło się w naszym regionie 15 nowych przypadków.

Podkarpacie

Koronawirus. 13 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [31.03.2020]

PODKARPACIE. Potwierdzono 13 nowych osób zakażonych koronawirusem. Jedna osoba wyzdrowiała. Aktualnie w województwie podkarpckim mamy łącznie 93 osoby zakażone.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Pustkowie. Nie żyje 34-letni mężczyzna

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Pustkowie, w powiecie dębickim. Kierowca renault master śmiertelnie potrącił 34-letniego pieszego.

Reklama