Rzeszów - Poniedziałek, 25.08.2025
Reklama

Piła z koleżanką w trakcie jazdy autem. Z tyłu spał jej 8-letni syn

Dodano: /

fot. KMP w Tarnobrzegu
fot. KMP w Tarnobrzegu

PODKARPACIE. Dwa zarzuty usłyszała 39-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, która w trakcie jazdy, wspólnie z pasażerką piła alkohol. Na tylnym siedzeniu spał jej 8-letni syn.

We wtorek, około godz. 22:00, tarnobrzescy policjanci otrzymali informację o tym, że w miejscowości Jamnica, toyota wjechała do rowu. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 39-letnia kierująca pojazdem straciła panowanie nad kierownicą i wjechała do rowu.

Podczas rozmowy, policjanci wyczuli od kierującej alkohol. Jej mowa była bełkotliwa, a wypowiedzi niespójne. Kobieta miała również problem z utrzymaniem równowagi. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 39-latki. Okazało się, że ma 2,33 promila alkoholu w organizmie. Samochodem podróżowały jeszcze dwie osoby: 24-letnia pasażerka, która również była pijana (badanie wykazało ponad promil alkoholu) oraz 8-letni syn kierującej, który spał na tylnym siedzeniu.

Reklama

Mundurowi ustalili, że kierująca toyotą piła wódkę i piwo w trakcie jazdy wspólnie z koleżanką. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 8-letni chłopiec, trafił pod opiekę bliskich.

Policjanci zatrzymali 39-letniej kobiecie prawo jazdy, a samochód zabezpieczyli. Kobieta usłyszała dwa zarzuty: kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Teraz za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, odpowie przed sądem.


Źródło: KMP w Tarnobrzegu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Szósty przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Sześć osób zakażonych koronawirusem, 1139 pod nadzorem, blisko 400 w kwarantannie domowej – tak wygląda aktualna sytuacja w związku z koronawirusem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Dwa nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Polsce u kolejnych siedmiu osób potwierdzono zakażenie koronawirusem. Dwie z nich są z Podkarpacia.

Podkarpacie

Rajd Rzeszowiak przełożony

W związku z aktualna sytuacja epidemiologiczną, organizatorzy Rajdu Rzeszowiak zdecydowali o jego przełożeniu na inny termin. Nowy termin zawodów zostanie podany tak szybko jak to będzie możliwe.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [12.03.2020]

PODKARPACIE. 3 osoby zakażone koronawirusem, 607 osób pod nadzorem, 146 w kwarantannie domowej, 12 hospitalizowanych...

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW. Silnie powieje na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało komunikat o silnych wiatrach, które wystąpią dziś w 10 powiatach na terenie województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [11.03.2020]

Jedna osoba zakażona koronawirusem, 422 osoby pod nadzorem, 93 w kwarantannie domowej, 11 hospitalizowanych...

Podkarpacie

3 przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

RZESZÓW. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach osób zakażonych koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Wśród zakażonych są dwie osoby z Podkarpacia.

Podkarpacie

Burmistrz Leżajska zakazuje tegorocznej pielgrzymki chasydów

LEŻAJSK. Burmistrz miasta wydał komunikat w związku związku z potwierdzonym w Leżajsku pierwszym przypadkiem koronawirusa na Podkarpaciu.

Reklama