Rzeszów - Niedziela, 22.03.2026
Reklama

Podczas kontroli osobistej przy pijanym mężczyźnie znaleziono marihuanę i biały proszek

Dodano: 20.02.2019 r.

fot. KPP Nisko
fot. KPP Nisko
NISKO. Wczoraj po południu policjanci zatrzymali mieszkańca Niska, który miał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli dwa woreczki strunowe, jeden z suszem, drugi z białym proszkiem.

Po godz. 13 w zagajniku na ul. Reymonta w Nisku, policjanci zauważyli grupkę trzech nerwowo zachowujących się mężczyzn. Jeden z nich znany był policjantom z wcześniejszego zatrzymania w związku z narkotykami. Funkcjonariusze przypuszczali, że zachowanie mężczyzn może być związane właśnie z posiadaniem narkotyków.

Policjanci przeprowadzili kontrolę osobistą mężczyzn. U jednego z nich, w kieszeni kurtki znaleźli dwa woreczki strunowe z zawartością, szklaną lufkę i młynek do rozdrabniania suszu. W jednym woreczku był susz, w drugim biała, sproszkowana substancja.
Reklama
Funkcjonariusze przewieźli 30-latka na komendę. Był on dobrze znany policjantom. W ubiegłym roku został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków w trakcie interwencji, związanej z zakłócaniem porządku.

Policjanci przeprowadzili wstępną weryfikację zawartości woreczków. Wykazała obecność substancji zakazanych. Zabezpieczono blisko gram marihuany i 0,36 grama białego proszku. Zostaną one poddane specjalistycznym badaniom.

Zatrzymany mężczyzna trzeźwieje jeszcze w policyjnych aresztach przed przesłuchaniem, ponieważ w trakcie zatrzymania miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zakażeń IV fali [25.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1229 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim – najwięcej od 3 kwietnia br. 

Podkarpacie

Ponad 1000 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 14 osób [24.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1058 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Widełce. Nie żyje 79-letnia kobieta

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Widełce.

Podkarpacie

Pijany na autostradzie A4. Uszkodzone barierki i dwa auta

PODKARPACIE. Dwa uszkodzone samochody i 15 zniszczonych barierek energochłonnych to bilans jazdy autostradą A4 pijanego kierowcy ciężarówki. Mężczyzna odpowie też za kierowanie autem bez wymaganych uprawnień i pomimo sądowego zakazu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 876 zakażeń, 20 zgonów [23.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 876 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 728 osób wyzdrowiało. W wyniku zakażenia COVID-19 zmarło 20 osób, w tym 19 z nich miało...

Podkarpacie

Ekogala w grudniu w G2A Arena

RZESZÓW. XV Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości – EKOGALA odbędą się 11-12 grudnia w podrzeszowskiej G2A Arena. Tegoroczna edycja przebiegać będzie w formie hybrydowej. Trwa rejestracja wystawców.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [22.11.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 377 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Kolejnych 676 osób wyzdrowiało. Ostatniej doby nie odnotowano zgonów w wyniku zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 1000 nowych zakażeń, zmarło 39 osób [19.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 996 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 838 osób wyzdrowiało. 

Reklama