Rzeszów - Piątek, 23.01.2026
Reklama

Podkarpacie poszukuje Liderów Szlachetnej Paczki

Dodano: 10.08.2020 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
W całej Polsce trwa rekrutacja Liderów do Szlachetnej Paczki. Na Podkarpaciu poszukiwanych jest 15 Liderów.

Do zadań Lidera należą m.in.: koordynowanie działań osób zaangażowanych w Paczkę, zdobywanie informacji o potrzebujących rodzinach, zarządzanie zespołem wolontariuszy w danym regionie.
„Lider to serce rejonu. Człowiek, który ma odwagę i energię, aby nieść pomoc. To osoba, która zarządza zespołem wolontariuszy ze swojej okolicy, ma wpływ na swoją lokalną społeczność. Działa aktywnie i zawsze może liczyć na wsparcie swojej Drużyny.” – informują organizatorzy projektu Szlachetna Paczka.  

W województwie podkarpackim ciągle poszukiwanych jest 15 z 29 Liderów, którzy stworzą rejony na poszczególnych terenach. Wśród nich jest m.in.: Rzeszów-Krasne-Tyczyn, Sanok-Lesko, Sokołów Małopolski, Kolbuszowa, Radymno, Kańczuga-Zarzecze i Ustrzyki Dolne.

Wszelkie informacje dotyczące tego w jaki sposób zostać Liderem Szlachetnej Paczki można uzyskać na stronie www.superw.pl

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w Tryńczy. Pociąg uderzył w ciężarówkę

PODKARPACIE. W wypadku zginął 37-letni kierowca ciężarówki. 

Podkarpacie

Osiem ofert w przetargu na realizację 6-kilometrowego odcinka S19

PODKARPACIE. Ponad 6-kilomtrowy odcinek S19 Lutcza – Domaradz, będzie jednym z trudniejszych w realizacji fragmentem międzynarodowego szlaku Via Carpatia.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Radawie. 20-letni kierowca uderzył w drzewo

PODKARPACIE. W niedzielę w Radawie doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 20-letni kierowca volkswagena. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie w Kraczkowej. Trzy osoby ranne

ŁAŃCUT. Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek w Kraczkowej. Doszło tam do czołowego zdarzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Majdanie Golczańskim. 61-latek leżał na drodze. Najechał na niego samochód

PODKARPACIE. Trwa ustalanie przyczyn wypadku, do którego doszło wczoraj w Majdanie Golczańskim. Samochód najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

S19 Sokołów-Jasionka będzie rozbudowana

PODKARPACIE. Dzięki rozbudowie, na tym odcinku S19 będzie posiadała dwie jezdnie po dwa pasy ruchu, pas awaryjny o szerokości 2,5 m oraz pobocza.

Podkarpacie

IMGW Ostrzega! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Dziś (6.05) na terenie całego województwa podkarpackiego przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 230 zakażeń w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia. Z powodu Covid-19 i chorób współistniejących zmarło 3 osoby.

Reklama