Rzeszów - Piątek, 23.05.2025
Reklama

"Podkarpacka Traveltanna" - ruszyła internetowa akcja promująca nasze atrakcje turystyczne

Dodano:

Na zdj. Zamek w Krasiczynie, fot. azbest87 / FOTO.resinet.pl
Na zdj. Zamek w Krasiczynie, fot. azbest87 / FOTO.resinet.pl
PODKARPACIE. Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna wystartowała z internetowymi transmisjami na żywo, dzięki którym turyści mogą poznać podkarpackie atrakcje turystyczne, kuchnię oraz kulturę regionu, bez wychodzenia z domu. Chce wesprzeć w ten sposób podkarpacką branżę turystyczną.
 
W ramach akcji Podkarpacka Traveltanna na profilu @podkarpackie.travel oraz na grupach #kulturawkwarantannie i #turystykawkwarantannie prowadzone są regularne transmisje na żywo umożliwiające turystom poznanie podkarpackich atrakcji turystycznych, kuchni i kultury. Transmisje odbywają się w każdą środę i piątek o godzinie 12:00.

„Celem inicjatywy jest promocja regionu w czasach ogólnopolskiej kwarantanny, pokazywanie dziedzictwa kulturowego, ukazywanie Podkarpacia jako idealnej destynacji do wypoczynku i ciekawego spędzenia czasu.” – informuje PROT. Akcja ma zachęcić potencjalnych turystów do odwiedzenia naszego regionu, jak tylko pojawią się takie możliwości.
Reklama
Za nami już pierwsze dwa LIVE’y, w których widzowie mogli nauczyć się wspólnie z Bieszczadzką Szkołą Rzemiosła pieczenia naszego regionalnego przysmaku, jakim niewątpliwie są proziaki oraz zwiedzić jeden z najciekawszych obiektów w Podkarpackiem - wpisany na listę UNESCO – Zespół Cerkiewny w Radrużu we współpracy z Muzeum Kresów w Lubaczowie
 
Nowa inicjatywa PROT cieszy się dużym zainteresowaniem internautów. Każdy z dwóch pierwszych odcinków miał zasięg blisko 30 tys. odbiorców.

W bieżącym tygodniu widzowie będą mogli zwiedzić Zamek w Krasiczynie, zwany perłą polskiego renesansu oraz największe i najstarsze w Polsce - Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

Dzięki akcji „Podkarpacka Traveltanna” widzowie co tydzień będą mieli okazję odwiedzić nowe, ciekawe miejsca na Podkarpaciu.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia profilu PROT i strony www.podkarpackie.travel.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ponad 200 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu [6.02.2021]

PODKARPACIE. 205 zakażeń, 202 wyzdrowienia, 8 zgonów na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [5.02.2021]

PODKARPACIE. 206 zakaż, tyle samo wyzdrowień, 8 zgonów na Podkarpaciu - Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie osobówki w tirem. Jedna osoba ranna

PODKARPACIE. Przez około 5 godzin zablokowana była droga wojewódzka nr 992 w Nowym Żmigrodzie. Doszło tam do czołowego zderzenia osobowego opla z ciężarówką. W zderzeniu ucierpiała kierująca oplem.  

Podkarpacie

Koronawirus. 265 nowych zakażonych na Podkarpaciu. Najwięcej w Rzeszowie [4.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Palił marihuanę, mając pod opieką troje dzieci

PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który w trakcie sprawowania opieki nad trójką swoich dzieci palił marihuanę. Dzieci w wieku od 2,5 do 14 lat, trafiły pod opiekę matki.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARAPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z silnym wiatrem, który wystąpi na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 200 nowych zakażeń. Zmarło 15 osób [3.02.2021]

PODKARPACIE. 230 zakażeń, 70 wyzdrowień, 15 zgonów w województwie podkarpackim - Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport.

Podkarpacie

IKEA otworzyła kolejny punkt odbioru na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IKEA uruchomiła kolejny punkt odbioru na Podkarpaciu.  Piąte tego typu miejsce w województwie powstało w Mielcu.

Reklama