Rzeszów - Poniedziałek, 23.06.2025
Reklama

Podsumowanie akcji „Znicz 2019”. 11 wypadków oraz 38 nietrzeźwych kierowców

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci wstępnie podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach naszego regionu podczas akcji „Znicz 2019”. Było bezpieczniej niż w poprzednim roku.

Podczas czterodniowej akcji "Znicz 2019", na podkarpackich drogach odnotowano 11 wypadków, to o 14 mniej niż w roku ubiegłym (w 2018 roku - 25), w których 12 osób zostało rannych.  Niestety nie obyło się bez tych najtragiczniejszych zdarzeń. Podczas prowadzonych działań na naszych drogach zginęła 1 osoba (trzy osoby w ubiegłym roku).

Jak ustalili funkcjonariusze, 65-letni kierowca autobusu, jadąc w kierunku Głogowa Małopolskiego, potrącił pieszego. 19-letni obywatel Mołdawii w wyniku doznanych obrażeń zmarł. Kierujący autobusem był trzeźwy.

 
  czwartek, 31.10.2019 piątek, 1.11.2019 sobota, 2.11.2019 niedziela, 3.11.2019 podsumowanie
Wypadki 4 3 1 3 11
Ranni 4 3 2 3 12
Ofiary śmiertelne 1 0 0 0 1
Nietrzeźwi 4 10 10 14 38
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Mandat za "selfie" przy granicy

PODKARPACIE, Ukaraniem mandatem przez straż graniczną zakończyło się dla trojga młodych osób robienie sobie zdjęć za granicą z Ukrainą.

Podkarpacie

Efekty "trzeźwego poranka" na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Podczas akcji „trzeźwy poranek” podkarpaccy policjanci zatrzymali dziś 38 nietrzeźwych kierowców.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy raport zakażeń na Podkarpaciu [18.10.2021]

​PODKARPACIE. Mamy 67 nowych, potwierdzonych zakażeń COVID-19 w województwie podkarpackim - wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia. Kolejnych 89 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano zgonów.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek z udziałem rowerzysty w Pustkowie

PODKARPACIE. Wczoraj wieczorem w Pustkowie, w powiecie dębickim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym śmierć na miejscu poniósł kierowca jednośladu.

Podkarpacie

Ewakuacja mieszkańców bloku w Jaśle. Zablokowana droga krajowa nr 28

JASŁO. Jasielscy strażacy ewakuowali wczoraj mieszkańców bloku wielorodzinnego w Jaśle, przy ul. Metzgera. Sytuacja ma związek z zagrożeniem zawalenia się budynku. Ulica Metzgera jest obecnie nieprzejezdna.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 132 zakażenia, 8 zgonów [15.10.2021]

PODKARPACIE. Mamy 132 nowe, potwierdzone zakażenia COVID-19 w województwie podkarpackim - wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia. Kolejnych 110 osób wyzdrowiało. 

Podkarpacie

Miał 4 promile. Na skuterze wybrał się po piwo

PODKARPACIE. W Rakszawie miało miejsce niecodzienne zdarzenie z udziałem kierowcy skutera. Kompletnie pijany mężczyzna wywrócił się, jadąc na skuterze po… piwo.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zakażeń od 5 miesięcy [14.10.2021]

​PODKARPACIE. Mamy 154 nowe, potwierdzone zakażenia COVID-19 w województwie podkarpackim - wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

Reklama