Rzeszów - Piątek, 20.06.2025
Reklama

Pojazd prowadzony przez 17-latka dachował. Nastolatek trafił do szpitala

Dodano:

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
PODKARPACIE. Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności dachowania volkswagena, do którego doszło wczoraj na terenie gminy Markowa. Pojazd prowadził 17-latek, który nie miał uprawnień do kierowania. Ranny trafił do szpitala.

10 lutego przed godz. 21, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o dachowaniu pojazdu w miejscowości Tarnawka. Jak ustalili policjanci, od strony powiatu przeworskiego w kierunku centrum wsi, volkswagenem jechał 17-letni mieszkaniec gminy Markowa oraz jego o rok młodsza koleżanka.

Pomimo braku prawa jazdy, to właśnie młody mężczyzna kierował samochodem. Na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Tam samochód dachował.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Kierujący volkswagen trafił do szpitala. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Pasażerka nie odniosła poważniejszych obrażeń.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Czołowe zderzenie skody z dostawczym renault. Trzy osoby przewieziono do szpitala

PODKARPACIE. W wyniku zderzenia skody z dostawczym renaultem, do szpitala zostały przetransportowane trzy osoby.

Podkarpacie

Spada na Podkarpaciu liczba lekarzy. Zgoła inaczej przedstawia się sytuacja pielęgniarek

PODKARPACIE. W Polsce na 10 tys. mieszkańców przypadało 23 lekarzy

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci rozpoczynają akcję „Pieszy”

PODKARPACIE. Dzisiaj w województwie podkarpackim policjanci prowadzą działania pn. „Pieszy”.

Podkarpacie

Uszkodzono rurociąg gazowy. Ewakuowano mieszkańców z ośmiu gospodarstw

PODKARPACIE. Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego PSP w Krośnie w sobotę, 7 grudnia o godz. 10:30.

Podkarpacie

Zgłosił kradzież i wpadł za narkotyki. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany

MIELEC. Sąd zastosował trzymiesięczny areszt wobec 25-letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego. 

Podkarpacie

694 rodzin z Podkarpacia otrzymało Szlachetną Paczkę

PODKARPACIE, POLSKA. Wolontariusze Szlachetnej Paczki w sobotę i niedzielę 7-8 grudnia ponownie zapukali do tysięcy domów w całej Polsce.

Podkarpacie

43-latek miał 4 promile jadąc samochodem. Zasnął na środku drogi

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który na środku drogi zatrzymał swojego volkswagena i uciął sobie drzemkę.

Podkarpacie

Trwa budowa obwodnicy Stalowej Woli i Niska [FOTO]

PODKARPACIE. Trwają prace budowlane związane ze stworzeniem 15-kilometrowej obwodnicy Niska i Stalowej Woli. 

Reklama