Rzeszów - Wtorek, 23.06.2026
Reklama

Pojazd prowadzony przez 17-latka dachował. Nastolatek trafił do szpitala

Dodano: 12.03.2019 r.

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
PODKARPACIE. Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności dachowania volkswagena, do którego doszło wczoraj na terenie gminy Markowa. Pojazd prowadził 17-latek, który nie miał uprawnień do kierowania. Ranny trafił do szpitala.

10 lutego przed godz. 21, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o dachowaniu pojazdu w miejscowości Tarnawka. Jak ustalili policjanci, od strony powiatu przeworskiego w kierunku centrum wsi, volkswagenem jechał 17-letni mieszkaniec gminy Markowa oraz jego o rok młodsza koleżanka.

Pomimo braku prawa jazdy, to właśnie młody mężczyzna kierował samochodem. Na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Tam samochód dachował.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Kierujący volkswagen trafił do szpitala. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Pasażerka nie odniosła poważniejszych obrażeń.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 8 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [26.03.2020]

PODKARPACIE. 53 osoby zakażone koronawirusem na Podkarpaciu. Dwie wyzdrowiały. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowa osoba zakażona, 2 wyzdrowiały

PODKARPACIE. Dwie osoby w województwie podkarpackim zakażone koronawirusem wyzdrowiały.

Podkarpacie

Nowy przypadek zakażenia koronawirsuem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. To starszy mężczyzna z powiatu krośnieńskiego, stan dobry, który przebywa w ścisłej kwarantannie. 

Podkarpacie

Związek Gmin "PKS" uruchamia dodatkowe autobusy

Dodatkowe autobusy będa kurosowały na liniach o zwiększonej frekwencji.

Podkarpacie

Zlekceważył zasady kwarantanny domowej. Odpowie przed sądem

Podczas kontroli policji, zamiast przebywać w miejscy zamieszkania, był u sąsiada.

Podkarpacie

Przesunięto obrady Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Przewodniczący sejmiku przychylił się do wniosku o przesunięcie najbliższej sesji.

Podkarpacie

Dyspensa Biskupa Rzeszowskiego od obowiązku uczestnictwa we mszy

Dyspensa od mszy świętych, odwołane publiczne nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali i kilka innych obostrzeń - Kuria Diecezjalna w Rzeszowie poinformowała o najnowszych wytycznych Biskupa Rzeszowskiego.

Reklama