Rzeszów - Piątek, 05.09.2025
Reklama

Policyjne kontrole na podkarpackim odcinku A4. Posypały się mandaty

Dodano: 14.04.2025 r. / Redakcja

fot. KWP w Rzeszowie
fot. KWP w Rzeszowie

PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie prowadzili kontrole na podkarpackim odcinku autostrady A4. 55 kierowców zostało ukaranych mandatami.

W piątek policjanci ruchu drogowego z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie, włączyli się do działań organizowanych przez KWP we Wrocławiu pn. „Bezpiecznie po Autostradzie i Ekspresówce ". Akcja prowadzona była na podkarpackim odcinku autostrady A4. Funkcjonariusze zwracali uwagę na wykroczenia związane z nadmierną prędkością, nieprawidłowym wyprzedzaniem, zmianą pasa ruchu, niestosowaniem pasów bezpieczeństwa oraz niezgodnym z przepisami korzystaniem z telefonów komórkowych podczas jazdy.

Łącznie podczas piątkowych działań 55 kierujących ukaranych zostało mandatami. Funkcjonariusze zatrzymali również 3 dowody rejestracyjne - dwa dotyczyły niewłaściwego stanu technicznego pojazdu, jeden za brak aktualnych badań. Wobec 2 kierujących skierowano wnioski o ukaranie do sądu.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Przetarg na budowę kolejnego odcinka S19

PODKARPACIE. GDDKiA ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i budowę odcinka drogi ekspresowej S19 Babica - Jawornik. W ramach inwestycji powstanie 7 estakad, w tym jedna z najwyższych w kraju (100 m wysokości).

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [2.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 3 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 6 osób.

Podkarpacie

Burze nad Podkarpaciem. Blisko 140 interwencji strażaków

PODKARPACIE. W ciągu ostatnich dwóch dni, podkarpaccy strażacy odnotowali blisko 140 interwencji z powodu burz, które przechodziły nad naszym regionem.

Podkarpacie

Burzowy czwartek na Podkarpaciu. IMGW wydało ostrzeżenie dla wszystkich powiatów

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 2 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. 4 nowe zakażenia na Podkarpaciu [30.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 4 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.  

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Brak zakażeń, jeden zgon [29.06.2021]

PODKARPACIE. Województwo Podkarpackie znalazło się na ostatnim miejscu pod względem liczby nowych zakażeń. 

Podkarpacie

W Solinie powstaje kolejka linowa i wieża widokowa [WIZUALIZACJE]

SOLINA. To pierwsza tego typu inwestycja w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu. W Rzeszowie 1 przypadek [28.06.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia, województwo podkarpackie znalazło się na III miejscu pod względem liczby nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 

Reklama