Rzeszów - Środa, 04.02.2026
Reklama

Ponad 350 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [11.02.2021]

Dodano: 11.02.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Rośnie liczba nowych przypadków zakażenia koroanwirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. W porannym komunikacie potwierdzono 357 nowych przypadków.

Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem. Wynika z niego, że na Podkarpaciu przybyło 357 chorych na Covid-19. Najwięcej zakażeń odnotowano w Rzeszowie – 72. Zmarło 8 mieszkańców województwa, z których 5 miało choroby współistniejące. Wyzdrowiało kolejne 185 osób.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego 5799 osób objętych jest kwarantanną.  Wykonano 2555 testów, z których 396 dało wynik pozytywny.

Dla pacjentów z Covid-19 dostępnych jest 1499 łóżek szpitalnych, z których 743 jest obecnie zajęte. Dla najcięższych przypadków wolnych jest 72 respiratory, ze 149 dostępnych.
Reklama
Nowe przypadki wg powiatów to:

 
bieszczadzki 1
brzozowski 6
dębicki 19
jarosławski 13
jasielski 11
kolbuszowski 8
krośnieński 19
leżajski 10
lubaczowski 2
łańcucki 10
mielecki 32
niżański 13
przemyski 3
przeworski 8
ropczycko-sędziszowski 18
rzeszowski 35
sanocki 32
stalowowolski 9
strzyżowski 2
tarnobrzeski 10
leski 7
Krosno 4
Przemyśl 4
Rzeszów 72
Tarnobrzeg 9


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Duże kolejki do punktów drive-thru na Podkarpaciu. W planach otwarcie kolejnych

PODKARPACIE. W związku z dużymi kolejkami przy punktach pobrań w województwie podkarpackim, uruchomione zostaną dodatkowe punkty.  

Podkarpacie

Blisko 120 strażaków gasiło pożar hali produkcyjnej w Kolbuszowej

PODKARPACIE. Pożar wybuchł w nocy z 13 na 14 października 2020 r. na terenie firmy produkującej worki i opakowania foliowe, mieszczącej się przy ul. Sokołowskiej w Kolbuszowej.

Podkarpacie

Ponad 400 nowych przypadków koronawirusa na Podkarpaciu [15.10.2020]

PODKARPACIE. W kraju i na Podkarpaciu kolejne rekordy zakażeń. 

Podkarpacie

Powstanie nowy most na Sanie. Podpisano umowę na projekt

PODKARPACIE. 13 października br. podpisano umowę na projekt nowego mostu na rzece San wraz z budową nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 855.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zgonów od początku pandemii [14.10.2020]

PODKARPACIE. Dziś w województwie podkarpackim potwierdzono 319 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 122 osoby. Zmarło 14 osób – to największa liczba zgonów w naszym regionie od początku pandemii.

Podkarpacie

5 firm chętnych na przygotowanie dokumentacji dla obwodnicy Nowej Dęby

PODKARPACIE. To kolejna na Podkarpaciu inwestycja, która powstanie w ramach rządowego programu #100obwodnic.

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu padł kolejny rekord zakażeń. W Rzeszowie 56 nowych przypadków [13.10.2020]

PODKARPACIE. 391 zakażeń, 82 wyzdrowienia, 7 zgonów - najnowsze dane z województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości pilnie poszukuje wolontariuszy na Podkarpaciu

PODKARPACIE. - Bez wolontariuszy Akademii Przyszłości i Szlachetnej Paczki nie ma – mówi Joanna Sadzik, prezeska Stowarzyszenia WIOSNA, organizatora Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

Reklama