Rzeszów - Czwartek, 19.03.2026
Reklama

Ponad 50 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego w Bliznem

Dodano: 22.04.2020 r.

fot. Straż Pożarna
fot. Straż Pożarna
PODKARPACIE. Blisko 3,5 godziny strażacy gasili pożar budynku gospodarczego w Bliznem. W akcji wzięło udział 12 zastępów straży pożarnej.
 
Do pożaru doszło w sobotę wieczorem. Strażacy otrzymali zgłoszenie o płonącym budynku gospodarczym w Bliznem po godz. 20:00. Na miejsce skierowano jednostki KS PSP z Brzozowa oraz OSP.

„W chwili dojazdu pożarem objęty był cały budynek gospodarczy murowano-drewniany. Właściciele i sąsiedzi prowadzili ewakuację mienia z budynku.” – informuje Straż Pożarna.

W związku z tym, iż w sąsiedztwie płonącego budynku znajdowały się również inne zabudowania, działania strażaków skupiały się nie tylko na gaszeniu pożaru, ale również na obronie tychże budynków przed zapaleniem.
 
zabezpieczeniu Równocześnie z gaszeniem płonącego budynku strażacy bronili przed zapaleniem pobliskie zabudowania.

Akcja strażaków trwała blisko 3,5 godziny. W działaniach wzięło udział 12 zastępów PSP i OSP, łącznie 54 strażaków.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [15.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Tragiczny pożar domu w Brzyskach. Nie żyje 53-letni właściciel

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają przyczyny pożaru domu w miejscowości Brzyska w powiecie jasielskim. W pożarze zginął 53-letni właściciel.

Podkarpacie

17 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zero zgonów [11.06.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Nie odnotowano żadnych zgonów.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [10.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 11 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 15 osób.

Podkarpacie

Mandat za korzystanie z telefonu na przejściu dla pieszych

PODKARPACIE. 28-letni mieszkaniec Ropczyc, został ukarany mandatem, za korzystanie z telefonu komórkowego na przejściu dla pieszych.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [9.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 30 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarły 2 osoby [8.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [7.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Reklama