Rzeszów - Poniedziałek, 05.05.2025
Reklama

Poranny wypadek w Kraczkowej. Zablokowana DK 94 w kierunku Rzeszowa

Dodano: /

fot. KPP w Łańcucie
fot. KPP w Łańcucie

KRACZKOWA. Kilkanaście minut po godz. 7:00, na drodze krajowej nr 94, na wysokości stacji paliw w Kraczkowej doszło do zderzenia dwóch fordów. Obrażenia odniosły dwie osoby. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Łańcuccy policjanci, którzy pracują na miejscu zdarzenia, ustali wstępnie okoliczności wypadku. - Kierująca fordem najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z jadącą w kierunku Łańcuta fiestą, następnie pojazdy przemieściły się na pas ruchu w kierunku Rzeszowa – przekazała Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby - kierująca fiestą i jej pasażerka. obydwie został przetransportowane do szpitala.

Obie kierujące fordami były trzeźwe.

Jak informuje policja, obydwa pasy w kierunku Rzeszowa są zablokowane. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 10:00.


Źródło: KPP w Łańcucie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

22-latek z zarzutem usiłowania zabójstwa. Atakował 39-latka narzędziem przypominającym maczetę

DĘBICA. Za popełnienie zbrodni usiłowania zabójstwa człowieka grozi kara od 8 do 15 lat pozbawienia wolności

Podkarpacie

Za nami V Podkarpackie Pokazy Lotnicze w Turbii

STALOWA WOLA. Co mogli zobaczyć uczestnicy V Podkarpackich Pokazów Lotniczych w Turbii?

Podkarpacie

IMGW ostrzega: Burze z gradem na Podkarpaciu

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia dla wszystkich powiatów województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Blisko 100 strażaków gasiło pożar hotelu w Chotowej k. Dębicy

Prawie 100 strażaków gasiło pożar w kompleksie wypoczynkowym w Chotowej niedaleko Dębicy, do którego doszło wczoraj. Na szczęście nikt nie został ranny.

Podkarpacie

Budowa obwodnicy Sanoka. Kolejne utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu

W związku z trwającymi pracami przy budowie obwodnicy Sanoka, od 27 maja wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Lipińskiego oraz wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu w rejonie wjazdu z...

Podkarpacie

Zaginął 43-letni mieszkaniec Przeworska. Jego zwłoki wyłowiono z rzeki

PODKARPACIE. 31 maja funkcjonariusz wydziału kryminalnego odnalazł w wodzie zwłoki. 

Podkarpacie

Użądliły go pszczoły, był uczulony. W akcji wziął udział śmigłowiec LPR

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Huwnik uratowali życie i zdrowie mężczyzny, którego użądliły pszczoły, a jest uczulony na ich jad. Sytuacja była na tyle krytyczna, że w akcji pomógł śmigłowiec LPR

Podkarpacie

Władysław Ortyl zadeklarował wsparcie finansowe dla gmin poszkodowanych w powodzi

Samorząd Województwa Podkarpackiego wesprze finansowo gminy, które ucierpiały na skutek powodzi. Taką deklarację złożył dziś marszałek Władysław Ortyl podczas konferencji prasowej w Wadowicach Górnych.

Reklama