Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

Potrącił 16-letnią pieszą, miał 1,5 promila alkoholu

Dodano:

fot. KMP w Krośnie
fot. KMP w Krośnie
KROSNO. 39-letni kierowca opla, potrącił przechodzącą przez jezdnię 16-latkę. Piesza z obrażeniami trafiła do szpitala. Okazało się, że 39-latek był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało u niego około 1,5 promila.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16:00 na ul. Pużaka w Krośnie. Policjanci ustalili wstępnie, że 39-letni kierowca opla, podczas skręcania w lewo, potrącił przechodzącą przez jezdnię 16-latkę. Poszkodowana została przetransportowana do krośnieńskiego szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznała, nie zagrażają jej życiu.

Okazało się, że 39-latek miał około 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a jego samochód został odholowany. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

 
Źródło: KMP w Krośnie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny rekord zakażeń w Polsce. Na Podkarpaciu 35 nowych przypadków [7.08.2020]

PODKARPACIE. Ponad 800 nowych zachorowań w kraju. Na Podkarpaciu odnotowano 35 nowych przypadków, wyzdrowiało 18 osób, 1 zmarła.

Podkarpacie

Koronawirus. Wracają obostrzenia w trzech powiatach na Podkarpaciu

Ministerstwo Zdrowia wprowadza restrykcje w 19 powiatach w związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na Covid-19 w tych regionach.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Besku. Nie żyje 71-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 4 ofiary śmiertelne, 33 zakażenia, 3 wyzdrowienia [6.08.2020]

PODKARPACIE. Kolejny dobowy rekord zakażeń w kraju. Jak podaje Ministerstwo Zdrowia, w dniu dzisiejszym potwierdzono 726 nowych przypadków. 

Podkarpacie

Koronawirus. 32 nowe przypadki na Podkarpaciu. Wyzdrowiało 6 osób, 1 zmarła [5.08.2020]

PODKARPACIE. Łącznie w naszym województwie potwierdzono 1467 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 825 osób wyzdrowiało, 63 zmarły.

Podkarpacie

Pożar w ośrodku jeździeckim w Wierzawicach. Trwa zbiórka na odbudowę ujeżdżalni

PODKARPACIE. Ponad 17 godzin trwały działania gaśnicze w ośrodku jeździeckim w Wierzowicach. Spłonęła m.in. kryta ujeżdżalnia i sprzęt rolniczy. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał.

Podkarpacie

Koronawirus. 41 zakażeń, 11 wyzdrowień na Podkarpaciu. W Rzeszowie 3 nowe przypadki [4.08.2020]

PODKARPACIE. Dziś w Polsce padł kolejny rekord. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 680 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Rozpoczęła się budowa nowej elektrociepłowni w Przemyślu

PODKARPACIE. Inwestycja zwiększy bezpieczeństwo energetyczne miasta i przyczyni się do poprawy jakości powietrza. Jej koszt to 29,4 mln złotych.

Reklama