Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Potrącił 16-letnią pieszą, miał 1,5 promila alkoholu

Dodano: 12.12.2023 r.

fot. KMP w Krośnie
fot. KMP w Krośnie
KROSNO. 39-letni kierowca opla, potrącił przechodzącą przez jezdnię 16-latkę. Piesza z obrażeniami trafiła do szpitala. Okazało się, że 39-latek był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało u niego około 1,5 promila.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16:00 na ul. Pużaka w Krośnie. Policjanci ustalili wstępnie, że 39-letni kierowca opla, podczas skręcania w lewo, potrącił przechodzącą przez jezdnię 16-latkę. Poszkodowana została przetransportowana do krośnieńskiego szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznała, nie zagrażają jej życiu.

Okazało się, że 39-latek miał około 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a jego samochód został odholowany. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

 
Źródło: KMP w Krośnie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Nowy raport zakażeń koronwirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1075 przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. W wyniku Covid-19 zmarła 1 osoba.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Wiśniowej. Nie żyje 27-letni motocyklista

PODKARPACIE. Policjanci z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim prowadzą śledztwo, które ma wyjaśnić szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku.

Podkarpacie

Wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg

PODKARPACIE. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności groźnego zdarzenia, do którego doszło dziś rano na przejeździe kolejowym w Gorliczynie.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. MZ potwierdziło1114 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

(Nie) Trzeźwy Weekend na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Policjanci skontrolowali łącznie ponad 14 tys. kierowców. 22 odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Podkarpacie

Wiemy, kto wybuduje jeden z najtrudniejszych odcinków S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wybrała firmę, która zaprojektuje i wybuduje ponad 18-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S19 Dukla-Barwinek.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1019 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie. W wyniku chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarły dwie osoby.

Podkarpacie

Tragiczny pożar mieszkania w Lubaczowie. Jedna osoba nie żyje, ewakuowano mieszkańców bloku

PODKARPACIE. Do pożaru doszło w niedzielę wieczorem w bloku wielorodzinnym przy ul. Krasińskiego.

Reklama