Rzeszów - Środa, 29.04.2026
Reklama

Pożar willi w obiekcie wypoczynkowym w Bieszczadach

Dodano: 09.03.2026 r. / Redakcja

fot. KPP w Ustrzykach Dolnych
fot. KPP w Ustrzykach Dolnych

PODKARPACIE. 13 zastępów straży pożarnych gasiło pożar jednej z willi wypoczynkowej w Trójcy w powiecie bieszczadzkim. Łącznie w akcji brało udział ponad 50 strażaków. W pożarze nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w sobotę w godzinach przedpołudniowych. Strażacy otrzymali informację o pożarze około godz. 11:30. Kiedy przyjechali na miejsce, ogniem objęty był cały drewniany dom. Jeszcze przed przyjazdem strażaków, z budynku ewakuowało się 7 osób. Dwie z nich wymagały pomocy medycznej.

Walka z ogniem trwała kilkanaście godzin. W akcji uczestniczyło 13 zastępów straży pożarnej z PSP i OSP, łącznie ponad 50 strażaków.

Przyczyny pojawienia się ognia na chwilę obecną nie są znane.

W poniedziałek, 9 marca pod nadzorem prokuratora, przeprowadzone zostaną oględziny miejsca pożaru.

- W czynnościach grupy dochodzeniowo-śledczej weźmie udział biegły z zakresu pożarnictwa, którego opinia będzie kluczowa w kwestii wyjaśnienia przyczyn i okoliczności zdarzenia - Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Samorząd województwa podkarpackiego przekaże 330 mln zł na walkę z koronawirusem

Samorząd województwa zdecydował o przekazaniu środków finansowych na  przeciwdziałanie epidemii koronawirusa z RPO-WP na lata 2014-2020.

Podkarpacie

Koronawirus. 30 przypadek na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [23.03.2020]

PODKARPACIE. Zakażony to starszy mężczyzna z powiatu stalowowolskiego, który aktualnie jest hospitalizowany. 

Podkarpacie

Koronawirus. 7 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [24.03.2020]

PODKARPACIE. Już 37 osób zakażonych koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim. Dziś potwierdzono kolejne 7 przypadków, w tym 4 z powiatu rzeszowskiego.

Podkarpacie

Pomimo zakazu, lokal był otwarty dla klientów

Kolbuszowscy policjanci dwukrotnie interweniowali w miniony weekend w jednej z restauracji na terenie gminy Cmolas. Lokal, pomimo obowiązującego zakazu, był otwarty dla klientów. 

Podkarpacie

Trwa zbiórka dla Leosia, syna 27-latki, która zmarła w szpitalu w Łańcucie

W sieci ruszyła zbiórka pieniędzy dla Leosia, syna 27-letniej kobiety zakażonej koronawirusem, która zmarła na sepsę w szpitalu w Łańcucie, 14 dni po porodzie.

Podkarpacie

Nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Łącznie to już 29 osób

PODKARPACIE. Rzecznik prasowy Wojewody Podkarpackiego pinformowała o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-COV-2  w naszym województwie.

Podkarpacie

W Bieszczadach powstanie nowy most. 3 zostaną wyremontowane

Samorząd Województwa Podkarpackiego oraz Lasy Państwowe kontynuują działania mające na celu modernizację infrastruktury komunikacyjnej w Bieszczadach.

Podkarpacie

5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Łącznie zakażonych jest już 25 osób.

Reklama