Rzeszów - Czwartek, 07.05.2026
Reklama

Pożar willi w obiekcie wypoczynkowym w Bieszczadach

Dodano: 09.03.2026 r. / Redakcja

fot. KPP w Ustrzykach Dolnych
fot. KPP w Ustrzykach Dolnych

PODKARPACIE. 13 zastępów straży pożarnych gasiło pożar jednej z willi wypoczynkowej w Trójcy w powiecie bieszczadzkim. Łącznie w akcji brało udział ponad 50 strażaków. W pożarze nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w sobotę w godzinach przedpołudniowych. Strażacy otrzymali informację o pożarze około godz. 11:30. Kiedy przyjechali na miejsce, ogniem objęty był cały drewniany dom. Jeszcze przed przyjazdem strażaków, z budynku ewakuowało się 7 osób. Dwie z nich wymagały pomocy medycznej.

Walka z ogniem trwała kilkanaście godzin. W akcji uczestniczyło 13 zastępów straży pożarnej z PSP i OSP, łącznie ponad 50 strażaków.

Przyczyny pojawienia się ognia na chwilę obecną nie są znane.

W poniedziałek, 9 marca pod nadzorem prokuratora, przeprowadzone zostaną oględziny miejsca pożaru.

- W czynnościach grupy dochodzeniowo-śledczej weźmie udział biegły z zakresu pożarnictwa, którego opinia będzie kluczowa w kwestii wyjaśnienia przyczyn i okoliczności zdarzenia - Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Ropczycach. Nie żyje motocyklista

ROPCZYCE. Dziś przed południem na ul. Witosa w Ropczycach doszło do zderzenia osobowego volkswagena z motocyklistą. Niestety, życia kierującego jednośladem nie udało się uratować.

Alert IMGW

Kolejne ostrzeżenia dla Podkarpacia. Synoptycy zapowiadają burze

PODKARPACIE. W piątek, 31 maja 2024 r. na terenie województwa podkarpackiego przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu.

Podkarpacie

Alert IMGW. W środę burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia przed burzami, jakie spodziewane są w środę (29.05) na terenie Podkarpacia.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Markowej. Nie żyje 20-letnia kobieta

MARKOWA. 20-letnia kobieta kierująca fordem, uderzyła w bariery ochronne, wpadła do przydrożnego rowu i dachowała. Niestety, jej życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Tragiczny wpadek w Książnicach. Kobietę przygniótł ciągnik rolniczy

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj na prywatnej posesji w miejscowości Książnice w powiecie mieleckim. 70-kobieta został przygnieciona przez ciągnik. Pomimo reanimacji, kobieta zmarła.

POLICYJNA AKCJA

„(Nie)trzeźwy poranek” na podkarpackich drogach. Zatrzymano ponad 50 kierowców

PODKARPACIE. Blisko 11 tys. skontrolowanych kierowców, 52 osoby po spożyciu alkoholu - to bilans wczorajszych działań podkarpackich policjantów na drogach regionu.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW dla Podkarpacia. W czwartek burze, ulewny deszcz i wiatr

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał kolejne w tym tygodniu ostrzeżenie przed burzami, jakie spodziewane są na Podkarpaciu. Burzom będzie towarzyszył silny wiatr, deszcz oraz miesiącami grad.

DACHOWANIE FIATA

Tragiczny wypadek w Goliszowcu. Nie żyje 20-letni kierowca

PODKARPACIE. Na trasie z Goliszowca do Rzeczycy Długiej w powiecie stalowowolskim doszło do tragicznego wypadku. 20-letni kierowca fiata stracił panowanie nad autem i dachował. Niestety, zmarł w szpitalu. Trwa wyjaśnianie przyczyn tego...

Reklama