Rzeszów - Piątek, 07.11.2025
Reklama

Pożar mieszkania w Przemyślu. Ewakuowano 15 osób

Dodano: 10.01.2022 r.

fot. KM PSP w Przemyślu
fot. KM PSP w Przemyślu
PRZEMYŚL. W kamienicy przy ul. Smolki w Przemyślu, doszło do pożaru. Konieczna była ewakuacja kilkunastu mieszkańców budynku.

Pięć zastępów straży pożarnych gasiło pożar, do którego doszło dziś rano w kamienicy przy ul. Smolki w Przemyślu. Ogień pojawił się w mieszkaniu na pierwszym piętrze.  Z powodu dużego zadymienia z budynku ewakuowano 15 osób. 2 osoby wymagały pomocy ratowników medycznych.

Pożar został ugaszony. Jak na razie nie wiadomo co było przyczyną pojawienia się ognia.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W Jarosławiu powstanie ponad 600 metrowy most

JAROSŁAW. 6 marca 2020 r. została podpisana umowa na stworzenie projektu mostu przez rzeke San w Jarosławiu wraz z nowym połączeniami drogowymi.

Podkarpacie

Zamknięto przychodnię w Przeworsku w związku z podejrzeniem koronawirusa

PRZEWORSK. W Przeworsku zamknięto przychodnię i poddano dezynfekcji w związku z podejrzeniem koronawirusa u jednego z pacjentów.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [6.03.2020]

Na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym pozostaje 188 osób, natomiast 9 jest hospitalizowanych.

Podkarpacie

Podkarpacie: 159 osób pod nadzorem epidemiologicznym w związku z koronowirusem

PODKARPACIE. Wszystkie są zdrowe. Dodatkowo trwa hospitalizacja 6 osób – są one w trakcie badań.

Podkarpacie

132 osoby na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym, 2 hospitalizowane


​Dotychczas na Podkarpaciu nie stwierdzono żadnego przypadku osoby zarażonej koronawirusem  SARS-CoV-2.  

Podkarpacie

Bieszczady zostaną objęte programem "Dostępność Plus"

O większej dostępności Bieszczad dla osób ze szczególnymi potrzebami rozmawiano podczas konferencji poświęconej programowi „Dostępność Plus”.

Podkarpacie

S-19 Podgórze - Kamień z pozwoleniem na budowę

Wojewoda Podkarpacki podpisała przedostatnią (piątą z sześciu) decyzję o zezwoleniu na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S-19 Podgórze - Kamień.   

Podkarpacie

109 osób na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym

 Dotychczas na Podkarpaciu nie stwierdzono żadnego przypadku osoby zarażonej koronawirusem SARS-CoV-2.

Reklama