Rzeszów - Poniedziałek, 18.08.2025
Reklama

Prezydent Andrzej Duda z wizytą na Podkarpaciu

Dodano:

fot. Jakub Szymczuk / KPRP
fot. Jakub Szymczuk / KPRP
PODKARPACIE. W czwartek, 23 listopada 2023 r. rozpocznie się dwudniowa wizyta Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wraz z małżonką Agatą Kornhauser–Dudą na Podkarpaciu. Para prezydencka odwiedzi Łańcut i Jasionkę.

W pierwszy dniu wizyty Andrzej Duda wraz małżonką wezmą udział w uroczystej Gali XXI edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP, która odbędzie się o godz. 17:00 w Muzeum-Zamku w Łańcucie. Wyróżnienia te przyznawane są przez głowę państwa raz do roku. Ich celem jest wspieranie polskich przedsiębiorców i wyróżnienie tych najlepszych. Podczas gali zaplanowano wystąpienie Prezydenta RP.

Dzień później, tj. w piątek, 24.11.2023 r. Andrzej Duda spotka się z podkarpackimi przedsiębiorcami. Wydarzenie pn. „Jak wspierać polską gospodarkę opartą na wiedzy” odbędzie się w Podkarpackim Centrum Nauki Łukasiewicz. Początek o godz. 10:00.

W tym dniu PCN Łukasiewicz będzie zamknięte dla zwiedzających.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Na terenie budowy S19 odkryto jamy grobowe ze szczątkami ludzkimi

PODKARPACIE. Podczas prac archeologicznych na terenie budowy odcinka S19 archeolodzy natrafili na jamy grobowe z ludzkimi szczątkami.

Podkarpacie

Dofinansowanie na zakup samochodów dla Ochotniczych Straży Pożarnych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 23 czerwca w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie promes na zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. 12 nowych przypadków na Podkarpaciu. Zmarły kolejne dwie osoby [24.06.2020]

PODKARPACIE. 577 przypadków zakażenia, 352 osoby wyzdrowiało, 50 zmarło – oto najnowsze dane z województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Alarm przeciwpowodziowy dla 12 powiatów

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki wprowadziła alarm przeciwpowodziowy dla znacznej części województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Śmierć podczas prac leśnych. Nie żyje 56-letni mężczyzna

PODKARPACIE. 56-letni mężczyzna zginął podczas prac przy wycince powalonego drzewa w lesie. W sprawie zatrzymano 33-latka, który uczestniczył w wypadku.

Podkarpacie

Trwa XIX edycja Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" 2020

Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo przedsiębiorstw naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych.

Podkarpacie

Koronawirus. 8 nowych przypadków na Podkarpaciu. Kolejna ofiara śmiertelna [23.06.2020]

PODKARPACIE. W szpitalu w Łańcucie zmarła 93-letnia pacjentka.

Podkarpacie

Podpisano umowę na rozbudowę DK28 Przemyśl-Medyka

​PODKARPACIE. Umowa na realizacje 7-kilometrowego odcinka podpisana. Koszt inwestycji to ponad 99 mln zł.

Reklama