Rzeszów - Piątek, 08.05.2026
Reklama

Remonty na DK94. W kilku miejscach obowiązuje ruch wahadłowy

Dodano: 22.09.2025 r. / Redakcja

fot. GDDKiA
fot. GDDKiA

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o utrudnieniach drogowych, jakie wystąpią w kilku miejscowościach w ciągu DK94, w związku z remontem dylatacji na obiektach mostowych.

W poniedziałek, 22 września 2025 r. rozpoczyna się remont urządzeń dylatacyjnych i elementów wyposażenia na obiektach mostowych w trzech miejscowościach w ciągu drogi krajowej nr 94: Latoszyn, Sędziszów Małopolski i Machowa. Prace polegają na frezowaniu warstwy ścieralnej, układaniu nowej nawierzchni oraz wykonaniu nowej dylatacji bitumicznej. W miejscu prowadzonych prac, ruch będzie się odbywał wahadłowo.

Takie same prace będą realizowane na dwóch obiektach mostowych w ciągu DK94 w Jarosławiu w środę, 24 września br.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragedia w Rudawce Rymanowskiej. Nie żyje 50-latek, któremu spadł na głowę kamień

PODKARPACIE. Pomimo reanimacji życia 50-letniego mieszkańca województwa lubelskiego, nie udało się uratować.

Podkarpacie

Biegał półnagi wokół zabytkowej fontanny. Przy pijanym 23-latku znaleziono marihuanę

KOLBUSZOWA. Dziwne zachowane młodego mężczyzny wzbudziło czujność dzielnicowych.

Podkarpacie

Pod szczytem Tarnicy znaleziono niewybuch. Do czasu przyjazdu saperów zamknięto szlaki

RZESZÓW. Niewybuch został znaleziony przez jednego z turystów.

Podkarpacie

Akcja „Trzeźwy poranek”: 15 tys. kontroli, 66 zatrzymań, rekordzista miał trzy promile

PODKARPACIE. Niekwestionowanym rekordzistą okazał się 57-latek z powiatu tarnobrzeskiego. Kierujący rowerem miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Podkarpacie

22- i 21-latek zatrzymani z haszyszem i marihuaną. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności

MIELEC. Jeden z nich trzymał marihuanę w schowku samochodu, drugi miał haszysz w domu.

Podkarpacie

Brawurowa jazda po alkoholu 24-latka. Policji tłumaczył, że to jego dziewczyna prowadziła

NISKO. Z piątku na sobotę, policjanci otrzymali zgłoszenie o kierowcy renaulta laguny, który szaleje po ulicach Niska.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszej przez śmieciarkę

SANOK. Do wypadku doszło 7 czerwca przed południem.

Reklama