Rzeszów - Piątek, 23.05.2025
Reklama

Ruszył przetarg na przebudowę odcinka DK84 Sanok - Zagórz

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i wykonanie robót budowalnych dla zadania: Rozbudowa i przebudowa drogi krajowej nr 84 na odcinku Sanok – Zagórz o dł. 4,28 km (od km 3+150 do km 7+428).

Przyszły wykonawca będzie miał za zadanie rozbudowę drogi krajowej nr 84 na odcinku km 3+150 – km 7+428 poprzez wzmocnienie konstrukcji nawierzchni. Projektowany odcinek zlokalizowany jest w powiecie sanockim na terenie gmin Sanok i Zagórz.

W ramach zadania przebudowane zostaną, m.in. skrzyżowania oraz wloty istniejących dróg gminnych i powiatowych w ciągu projektowanego odcinka. Przebudowane i wybudowane zostaną również zatoki autobusowe. Powstanie oświetlenie drogowe.

Inwestycja zakłada także przebudowę infrastruktury dla pieszych. Powstaną chodniki i wydzielone przejścia dla pieszych oraz ścieżki rowerowe.

Wykonawcy mogą zgłaszać się do udziału w przetargu do 3 grudnia.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [23.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem w na Podkarpaciu.

Podkarpacie

6 firm chętnych na wykonanie dokumentacji dla obwodnicy Nowej Dęby

PODKARPACIE. GDDKiA otworzyła oferty w przetargu na opracowanie dokumentacji dla budowy obwodnicy Nowej Dęby. Obwodnica powstanie w ramach rządowego programu budowy 100 obwodnic.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 660 nowych zakażeń na Podkarpaciu, brak zgonów [22.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 669 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Nie odnotowano żadnych zgonów.

Podkarpacie

Wypadek autokaru na A4. 1 osoba nie żyje, 5 rannych

PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu wypadku ukraińskiego autokaru, do którego doszło na autostradzie A4 przy zjeździe na MOP Kaszyce w powiecie jarosławskim. W wypadku zginęła 1 osoba; 5 osób...

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1300 zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 31 osób [19.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. Nie żyje 55-letnia kobieta

PODKARACIE. Na DW855 doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem. W wypadku zginęła kierująca jednośladem, 55-letnia mieszkanka gminy Zaklików. Droga wojewódzka nr 855 jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

Podkarpacie

Wybrano wykonawcę dokumentacji dla obwodnicy Kolbuszowej

PODKARPACIE. GDDKiA Odział w Rzeszowie rozstrzygnęła przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej dla budowy obwodnicy Kolbuszowej w ciągu drogi krajowej nr 9. Jeśli nie wpłyną odwołania, wkrótce możliwe będzie podpisanie umowy.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny rekord zakażeń i zgonów na Podkarpaciu [18.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach i zgonach na Podkarpaciu.

Reklama