Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Siedem prób wyłudzenia metodą „na wnuczka”

Dodano: 19.11.2019 r.

fot. KPP Mielec
fot. KPP Mielec
MIELEC. Dyżurny mieleckiej komendy odebrała w ostatnim czasie  siedem zgłoszeń dotyczących usiłowania oszustwa „na wnuczka”. Według relacji zawiadamiających, oszuści posługiwali się znanym, sprawdzonym scenariuszem.

Na telefon stacjonarny dzwoniła roztrzęsiona osoba mówiąc, że wnuczka, wnuk osoby do której dzwonią, mieli poważny wypadek i że mogą uniknąć odpowiedzialności, jeśli uzyskają szybką pomoc finansową.

Dotychczas oszustom nie udało się nikogo naciągnąć, niewykluczone jednak, że próby będą się powtarzać. Mieleccy policjanci apelują do mieszkańców o ostrożność.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [16.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

93-latek na skuterze zderzył się z ciężarówką - zginął na miejscu

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło dziś rano w miejscowości Pruchnik w powiecie jarosławskim. 93-letek kierujący skuterem zderzył się z samochodem ciężarowym. Mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 8 zakażeń, 6 zgonów [15.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń. Województwo podkarpackie znalazło się na czwartym miejscu pod względem liczby nowych przypadków.

Podkarpacie

Koronawirus. 2 zakażenia na Podkarpaciu. Brak zgonów [14.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 2 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 2 osoby.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [13.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Do czwartku wysokie temperatury na Podkarpaciu. Będzie nawet 33 stopnie

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie drugiego stopnia, w związku z upałami w województwie podkarpackim. Alert obowiązuje na terenie wszystkich powiatów.

Podkarpacie

Jest umowa na budowę kolejnego odcinka S19

PODKARPACIE. Ósmy odcinek trasy Via Carpatia na Podkarpaciu przeznaczony do realizacji. GDDKiA podpisała umowę z firmą Strabag na projekt i budowę drogi ekspresowej S19 między Miejscem Piastowym a Duklą. Wartośc umowy to...

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [12.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Na Podkarpaciu potwierdzono 2 zakażenia. Nie odnotowano żadnych zgonów.

Reklama