Rzeszów - Czwartek, 28.08.2025
Reklama

Silny wiatr przewrócił autobus. Jedna osoba ranna

Dodano:

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
PODKARPACIE. Autobus kursowy z 11 osobami na pokładzie, w wyniku silnego podmuchu wiatru, został zepchnięty z jezdni do przydrożnego rowu. Ranna została jedna osoba.
 

Do zdarzenia doszło dziś rano, około godz. 5:00 na ul. Bieleckiego w Rymanowie.  Jak ustalili policjanci, 57-letni kierowca autobusu, jadąc w kierunku Sanoka, na skutek gwałtownego podmuchu wiatru, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Autobus wpadł do przydrożnego rowu. Pojazdem podróżowało łącznie 11 osób. Jeden z pasażerów doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala.
 
Kierowca był trzeźwy.


 
Źródło: KMP Krosno
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Policyjna eskorta chorej kobiety do szpitala

PODKARPACIE. 64-letnia kobieta miała podejrzenie zawału serca.

Podkarpacie

Ponad 250 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 8 osób [23.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 360 zakażeń na Podkarpaciu, brak zgonów [22.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem. Dziś w kraju potwierdzono 3890 nowych zakażeń.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [21.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 278 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 4 osoby; wszystkie miały choroby współistniejące.

Podkarpacie

W Humniskach k. Brzozowa runął dach domu. W środku były 3 osoby

PODKARPACIE. Powodem zawalenia się dachu był zalegający śnieg. W środku była 3-osobowa rodzina. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [19.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 464 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 15 osób, z których 12 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny wzrost liczby zakażeń i zgonów na Podkarpaciu [18.02.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 487 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, czyli prawie o 100 więcej niż wczoraj.

Reklama