Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Silny wiatr przewrócił autobus. Jedna osoba ranna

Dodano:

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
PODKARPACIE. Autobus kursowy z 11 osobami na pokładzie, w wyniku silnego podmuchu wiatru, został zepchnięty z jezdni do przydrożnego rowu. Ranna została jedna osoba.
 

Do zdarzenia doszło dziś rano, około godz. 5:00 na ul. Bieleckiego w Rymanowie.  Jak ustalili policjanci, 57-letni kierowca autobusu, jadąc w kierunku Sanoka, na skutek gwałtownego podmuchu wiatru, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Autobus wpadł do przydrożnego rowu. Pojazdem podróżowało łącznie 11 osób. Jeden z pasażerów doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala.
 
Kierowca był trzeźwy.


 
Źródło: KMP Krosno
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W Sędziszowie Małopolskim otwarto nowy dworzec kolejowy

PODKARPACIE. Pasażerowie mogą już korzystać z nowoczesnego, proekologicznego dworca w Sędziszowie Małopolskim. 

Podkarpacie

12 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. 10 osób wyzdrowiało [3.07.2020]

PODKARPACIE. Blisko 700 przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Dziś 12 nowych, w tym dziecko. 10 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Burze z gradem znowu przejdą przez Podkarpacie

​Ciemne chmury znów zbierają się nad Podkarpaciem. IMGW ostrzega przed burzami z gradem i opadami deszczu.

Podkarpacie

Koronawirus. 13 nowych przypadków, 11 osób wyzdrowiało, 1 zmarła [2.07.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 11 osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła.

Podkarpacie

Od 1 lipca zniesienie ograniczenia tonażowego na moście w Huzelach

PODKARPACIE. W weekendy ruch będzie odbywał sie dwukierunkowo.

Podkarpacie

20 nowych przypadków zakażenia na Podkarpaciu. 4 osoby wyzdrowiały [1.07.2020]

PODKARPACIE. Łączna liczba potwierdzonych badaniami przypadków na Podkarpaciu to 669 osób.

Podkarpacie

1 mln zł dla powodzian na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Fundacja PGE przekazała spora sumę na pomoc dla mieszkańców województwa podkarpackiego poszkodowanych przez powódź.

Podkarpacie

Sanocki artysta, twórca m.in. kilku murali w Rzeszowie zwycięzcą plebiscytu "Nieprzeciętni 2020"

Arkadiusz Andrejkow wygrał tegoroczną odsłonę plebiscytu „Czwórki” i zyskał tytuł Nieprzeciętnego 2020. Internauci oddali rekordową liczbę - ponad 72 tysięcy - głosów.

Reklama