Rzeszów - Środa, 18.06.2025
Reklama

Śmierć na przejeździe kolejowym

Dodano:

fot. KPP Stalowa Wola
fot. KPP Stalowa Wola
PODKARPACIE. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś rano na przejeździe kolejowym w Antoniówce w powiecie stalowowolskim. Szynobus pasażerski uderzył w auto, które wjechało przed jadący skład.

Jak informuje miejscowa policja, do wypadku doszło dziś około 7 rano. Kierujący hyundaiem najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał bezpośrednio przed pędzący szynobus relacji Lublin - Rzeszów. W wyniku zderzenia pojazdów śmierć na miejscu poniósł 45-letni kierowca auta.

Szynobusem podróżowało kilka osób, które nie odniosły żadnych obrażeń. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że maszynista był trzeźwy. Na miejscu trwają prace wyjaśniające okoliczności zdarzenia z udziałem policjantów z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wypadek na torach w Widełce. Pociąg potrącił 49-letniego mężczyznę

PODKARPACIE. Szynobus jadący z Kolbuszowej do Rzeszowa potracił mężczyznę, który leżał obok torów. 49-latek z obrażeniami trafił do szpitala.

Podkarpacie

77-letni mężczyzna zginął w pożarze domu w Stalowej Woli

STALOWA WOLA. Do tragicznego pożaru domu jednorodzinnego doszło wczoraj w Stalowej Woli przy ul. Wiklinowej. W zdarzeniu śmierć poniósł 77-letni mężczyzna. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności pożaru.

Podkarpacie

Na moście kolejowym w Przemyślu ruch pociągów odbywa się już dwutorowo

PRZEMYŚL. Na nowym moście kolejowym w Przemyślu, oddano do użytku drugi tor. Nowa przeprawa zapewnia sprawny i bezpieczny ruch pociągów na trasie Kraków - Medyka.

Podkarpacie

S19 na Podkarpaciu. Cztery odcinki w budowie

PODKARPACIE. Pomimo tzw. kontraktowej przerwy zimowej na budowach, wykonawcy deklarują, że w miarę możliwości, będą wykorzystywać sprzyjające warunki pogodowe i prowadzić roboty w zakresie, w jakim pozwoli na to technologia.

Podkarpacie

Tragedia w Radawie. Z zalewu wyłowiono ciało 25-letniego mężczyzny

RADAWA. Ze zbiornika wodnego w Radawie wyłowiono ciało 25-letniego mężczyzny. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Podkarpacie

Roszady personalne w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim

PODKARPACIE. Na stanowiskach kierowniczych PUW nastąpiły zmiany. Nowym dyrektorem Generalnego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie został Tomasz Cyran. Z kolei Jerzy Tabin, dotychczasowy dyrektor MATiP w Rzeszowie objął stanowisko dyrektora Biura Wojewody.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci podsumowali okres świąteczny na drogach

PODKARPACIE.  12 wypadków, 13 osób rannych, 25 nietrzeźwych kierowców – to bilans długiego, świątecznego weekendu na drogach podkarpacia.

Podkarpacie

Alert IMGW dla Podkarpacia. Będzie mocno wiało

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w południowej części województwa podkarpackiego.

Reklama