Rzeszów - Sobota, 16.08.2025
Reklama

Śmiertelne potrącenie 3-latka w Grochowcach

Dodano:

fot. KMP Przemyśl
fot. KMP Przemyśl
Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Grochowce, w powiecie przemyskim. 3-latek został śmiertelnie potrącony przez samochód osobowy.
 
Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 14:30. Jak wstępnie ustalili policjanci, 23-letni kierowca osobowego audi na prostym odcinku drogi potrącił 3-letniego chłopca, który nagle wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżający pojazd. Kierujący jechał z miejscowości Witoszyńce do Grochowiec. Mimo reanimacyjnej życia dziecka nie udało się uratować. Kierowca audi  był trzeźwy.
 
Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchano świadków. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do dalszych badań. Trwa ustalania szczegółowych okoliczności wypadku.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ewa Leniart odwołana ze stanowiska wojewody podkarpackiego

PODKARPACIE. - Z dniem 2 listopada br., Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki odwołał Ewę Leniart ze stanowiska Wojewody Podkarpackiego - poinformował Michał Mielniczuk, rzecznik prasowy Wojewody Podkarpackiego.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci wstępnie podsumowali działania "Wszystkich Świętych"

PODKARPACIE. 6 wypadków, 7 osób rannych, 1 ofiara śmiertelna, 17 nietrzeźwych kierowców – tak wygląda na dzień dzisiejszy bilans działań podkarpackich policjantów związanych z dniem Wszystkich Świętych.

Podkarpacie

Podkarpacie. Dodatkowa akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

PODKARAPCIE. W dniach od 9 do 16 listopada 2023 r. na terenie województwa podkarpackiego odbędzie się dodatkowa akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie. Działania obejmą zasięgiem obszar o szerokości około 15 – 20...

Podkarpacie

Podkarpackie służby gotowe na zimę

PODKARPACIE. Podkarpackie służby są w pełnej gotowości do podjęcia wszelkich działań w sezonie zimowym, zapewnia wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.

Podkarpacie

Wypadek na autostradzie, w korku bus wiozący dziecko pod respiratorem. Pomogli policjanci

PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach eskortowali busa transportującego dziecko podłączone do respiratora. Bus utknął w korku po wypadku na autostradzie, a w urządzeniu podtrzymującym życie kończyła się bateria.

Podkarpacie

14-latek znęcał się nad małym kotem. Wrzucił go do studzienki i rzucał w niego cegłami

PODKARPACIE. Na pomoc zwierzęciu przybyli strażacy. O losie nastolatka zadecyduje sąd rodzinny.

Podkarpacie

Najważniejsze nagrody gospodarcze Podkarpacia wręczone

RZESZÓW. 25 października odbyła się Gala Biznesu podczas której wręczono certyfikaty i wyróżnienia w Programie „Smaczne bo Podkarpackie” 2023 oraz statuetki, dyplomy i wyróżnienia w Konkursie „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2023.

Podkarpacie

Tymczasowy areszt dla rodziców podejrzanych o maltretowanie 4-miesięcznej córki

PODKARPACIE. 20-letnia kobieta i 25-letni mężczyzna usłyszeli zarzuty znęcania się nad swoją 4-miesięczną córką. Sąd zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Reklama