Rzeszów - Piątek, 02.05.2025
Reklama

Śmiertelne potrącenie pieszego w powicie niżańskim

Dodano:

fot. KPP Nisko
fot. KPP Nisko
PODKARPACIE. Niżańscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Bielińcu w powiecie niżańskim. Kierujący mercedesem potrącił pieszego. Potrącony mężczyzna, w wyniku odniesionych obrażeń, zmarł.

Do wypadku doszło we wtorek (5.04) po godz. 20:00. Jak wstępnie ustalili policjanci, 20-letni kierowca mercedesa, na prostym odcinku drogi, potrącił mężczyznę, który szedł prawą stroną jezdni. Pieszy miał zatoczyć się i wejść przed jadący samochód. Pomimo reanimacji, życia 35-letniego mieszkańca powiatu niżańskiego nie udało się uratować.

Kierowca mercedesa był trzeźwy. Pobrano mu krew do badań na zawartość środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku. 
 
Źródło: KPP Nisko
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Coraz mniej studentów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. O blisko 2 % spadła liczba studentów na Podkarpaciu w 2019 roku w porównaniu z 2018 rokiem.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 250 nowych przypadków na Podkarpaciu. Zmarło 33 osoby [9.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 253 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 33 mieszkańców województwa; 26 z nich miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Braniszowie. Nie żyje 45-latek

PODKARPACIE. 45-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego został potrącony na DW986 przez samochód osoby marki kia. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

Powołano konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart powołała konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego. Została nim dr n. hum. Beata Witalec.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu. Zmarło 21 osób [8.12.2020]

PODKARPACIE. Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 204 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 21 osób, z czego 16 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Koronawirus. 155 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 3 osoby [7.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 155 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 

Podkarpacie

"Podkarpacie. Będziesz pod wrażeniem" - ruszyła nowa kampania promująca województwo

PODKARPACIE. Krakowska Agencja Reklamowa MDI Group stworzyła nową kampanię promującą Podkarpacie.  

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [3.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 413 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 29 mieszkańców województwa.

Reklama