Rzeszów - Wtorek, 12.08.2025
Reklama

Śmiertelne potrącenie pieszego w powicie niżańskim

Dodano:

fot. KPP Nisko
fot. KPP Nisko
PODKARPACIE. Niżańscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Bielińcu w powiecie niżańskim. Kierujący mercedesem potrącił pieszego. Potrącony mężczyzna, w wyniku odniesionych obrażeń, zmarł.

Do wypadku doszło we wtorek (5.04) po godz. 20:00. Jak wstępnie ustalili policjanci, 20-letni kierowca mercedesa, na prostym odcinku drogi, potrącił mężczyznę, który szedł prawą stroną jezdni. Pieszy miał zatoczyć się i wejść przed jadący samochód. Pomimo reanimacji, życia 35-letniego mieszkańca powiatu niżańskiego nie udało się uratować.

Kierowca mercedesa był trzeźwy. Pobrano mu krew do badań na zawartość środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku. 
 
Źródło: KPP Nisko
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Bus wpadł w poślizg, po czym uderzył w drzewo. Do szpitala przewieziono dwie osoby

TARNOBRZEG. Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 871 w Tarnobrzegu.

Podkarpacie

Jarosław otrzymał urządzenia do pomiaru jakości powietrza

JAROSŁAW. 14 stycznia w Jarosławiu, Polska Spółka Gazownictwa przekazała pierwsze w tym roku profesjonalne urządzenie do pomiaru jakości powietrza.

Podkarpacie

Kradli paliwo z ciężarówek. 18- i 19-latkowi postawiono 8 zarzutów

PODKARPACIE. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Jak wygląda sytuacja epidemiologiczna na Podkarpaciu? Wzrasta liczba zachorowań na odrę

PODKARPACIE. W Urzędzie Wojewódzkich odbyła się konferencja pn.„Szczepienia ochronne w Niepodległej”.

Podkarpacie

Usłyszał dziecięcy płacz dobiegający z kontenera. Okazało się, że to lalka

NISKO. Na kontenerze była informacja, ze w środku znajduje się lalka. Pomimo tego wezwano straż pożarną.

Podkarpacie

Ostrzeżenie przed oblodzeniami dla 14 powiatów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej określiło 80% prawdopodobieństwa na wystąpienie zjawiska.  

Podkarpacie

16 stycznia ruszają zimowe kursy Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej [Rozkład jazdy]

PODKARPACIE. Kolejka odjeżdżać będzie ze stacji w Majdanie o godzinie 11.00. Czas przejazdu wraz z krótkim postojem w Balnicy wynosi ok. 2 godzin.

Podkarpacie

Tesco zamyka dwa sklepy na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Tesco Polska o planach zamknięcia 32 nierentownych sklepów poinformowało swoich pracowników 10 stycznia.

Reklama