Rzeszów - Niedziela, 09.11.2025
Reklama

Śmiertelny wpadek pod Mielcem

Dodano: 21.10.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Mielcu
fot. KPP w Mielcu

PODKARPACIE. Nie żyje 57-letni kierowca fiata, który zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 18:00 w miejscowości Wola Mielecka. Z ustaleń policji wynika, że 57-letni kierowca dostawczego fiata, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Przybyli na miejsce ratownicy medyczni podjęli reanimację mężczyzny. Niestety, pomimo tego jego życia nie udało się uratować.

Mieleccy policjanci pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili niezbędne czynności na miejscu zdarzenia, mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn wypadku.


Źródło: KPP w Mielcu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Brak zakażeń, jeden zgon [29.06.2021]

PODKARPACIE. Województwo Podkarpackie znalazło się na ostatnim miejscu pod względem liczby nowych zakażeń. 

Podkarpacie

W Solinie powstaje kolejka linowa i wieża widokowa [WIZUALIZACJE]

SOLINA. To pierwsza tego typu inwestycja w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu. W Rzeszowie 1 przypadek [28.06.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia, województwo podkarpackie znalazło się na III miejscu pod względem liczby nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 

Podkarpacie

Postępuje budowa obwodnicy Łańcuta

ŁAŃCUT. Postępują prace przy rozbudowie odcinka DK94 Łańcut – Głuchów (tzw. obwodnica Łańcuta). Droga ma być gotowa we wrześniu. Na dzień dzisiejszy zaawansowanie wszystkich robót wynosi 77%.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia [25.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 5 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 7 osób.

Podkarpacie

Koronawirus. 3 zakażenia, 1 zgon na Podkarpaciu [24.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń.

Podkarpacie

Dziś gorąco i burzowo na Podkarpaciu. IMGW wydało ostrzeżenia II stopnia

PODKARPACIE. Czwartek w regionie zapowiada się upalnie. Termometry wskażą nawet 32 stopnie. Spodziewane są również burze z gradem i silne porywy wiatru. IMGW wydało ostrzeżenia drugiego stopnia dla wszystkich powiatów.

Podkarpacie

12-latka potrącona przez ciężarówkę. Śmigłowiec LPR w akcji

TRYŃCZA. 12-letnia dziewczynka kierująca jednośladem, została potrącona przez samochód ciężarowy. Ranna rowerzystka została przetransportowana śmigłowcem LPR do rzeszowskiego szpitala.

Reklama