Rzeszów - Sobota, 21.03.2026
Reklama

Śmiertelny wypadek na autostradzie A4. Nie żyje 2 osoby

Dodano: 29.07.2024 r. / Redakcja

fot. KPP w Dębicy
fot. KPP w Dębicy

PODKARPACIE. Dwóch mężczyzn zginęło w wypadku, do którego doszło na autostradzie A4, na wysokości miejscowości Kędzierz, niedaleko Dębicy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Do wypadku doszło w sobotę około godz. 11:00. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustali wstępnie, że kierowca nissana stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery oddzielające jezdnie, a następnie kilkukrotnie koziołkował uderzając w jadący w przeciwnym kierunku samochód dostawczy.

50-letni kierowca nissana oraz 18-letni pasażer zginęli na miejscu. Samochodem podróżowały jeszcze dwie kobiety - 49 i 19-latka. Obydwie zostały przetransportowane do szpitali w Rzeszowie i Dębicy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili na miejscu zdarzenia czynności, które pomogą z wyjaśnieniu przyczyn wypadku.


Źródło: KPP w Dębicy
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Nie żyje 67-letni rowerzysta, potrącony przez samochód

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Motycze Szlacheckie w powiecie stalowowolskim.

Podkarpacie

Koronawirus. 4 nowe przypadki, w tym dziecko na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [3.04.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 4 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstaną dwa nowe mosty

PODKARPACIE. 439 mln zł przeznaczy Ministerstwo Infrastruktury na modernizację dróg krajowych. Będzie to łącznie 11 programów, z których dwa będą realizowane na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Sesja sejmiku województwa po raz pierwszy zdalnie

PODKARPACIE. Najbliższe obrady sejmiku województwa podkarpackiego będą inne niż zawsze. 

Podkarpacie

Pacjent z podejrzeniem koronawirusa uciekł ze szpitala

JASŁO. 36-mężczyzna, który był diagnozowany pod kątem zakażenia koronawirusem w szpitalu w Jaśle, uciekł z placówki. Interweniowała Policja.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 8 nowych przypadków

Łącznie to już 121 przypadków w naszym województwie.

Podkarpacie

Koronawirus. 7 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [2.04.2020]

PODKARACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 7 kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

W szpitalu w Łańcucie zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem

To już 4 zgon z powodu zakażenia koronawirsuem na Podkarpaciu. Dziś rano zmarła pacjentka szpitala w Łańcucie.

Reklama