Rzeszów - Piątek, 23.01.2026
Reklama

Śmiertelny wypadek na DK73 w Kołaczycach

Dodano: 13.10.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Jaśle
fot. KPP w Jaśle

PODKARPACIE. Dziś we wczesnych godzinach porannych na odcinku drogi krajowej nr 73 Pilzno - Jasło doszło do tragicznego wypadku. Samochód ciężarowy potrącił pieszego. Mężczyzna nie przeżył.

Do zdarzenia doszło około godz. 6:30 w na ulicy Adama Mickiewicza w miejscowości Kołaczyce. Ciągnik siodłowy z naczepą marki Scania potrącił mężczyznę, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Pomimo pomocy medycznej, życia poszkodowanego 55-latka nie udało się uratować.

Na drodze krajowej nr 73 utrudnienia trwały do godz. 12. Na miejscu wypadku, policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli pojazd i ślady oraz wykonali oględziny.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Podsumowanie akcji "Truck & Bus" na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Podkarpacka policja podsumowała wczorajszą akcję "Truck & Bus". Skontrolowano ponad 900 pojazdów.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy raport zakażeń na Podkarpaciu [25.10.2021]

​PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 176 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Kolejnych 109 osób wyzdrowiało. Ostatniej doby nie odnotowano zgonów związanych z zakażeniem koronawirusem.

Podkarpacie

Podkarpacie się wyludnia, przybywa mieszkańców Rzeszowa

PODKARPACIE. Z końcem pierwszego półrocza tego roku województwo podkarpackie liczyło mniej ludności niż w analogicznym czasie 2020 r. Zwiększyła się natomiast liczba mieszkańców Rzeszowa.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 260 zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w Rzeszowie [22.10.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 264 nowe zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 130 osób wyzdrowiało. W wyniku chorób współistniejących z COVID-19 zmarło 6 osób.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny wzrost zakażeń na Podkarpaciu. MZ potwierdziło ponad 300 przypadków [21.10.2021]

PODKARPACIE. Kolejne 74 osoby wyzdrowiały. W wyniku chorób współistniejących z koronawirusem zmarło 6 osób.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 250 nowych zakażeń na Podkarpaciu [20.10.2021]

PODKARPACIE. To najwyższa dobowa liczba zakażeń w regionie od kwietnia br. 

Podkarpacie

50 interwencji strażaków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jak poinformowała dziś rano KW PSP w Rzeszowie, w ciągu ostatniej doby podkarpaccy strażacy 50-krotnie wyjeżdżali do usuwania skutków podmuchów silnego wiatru w naszym regionie.

Podkarpacie

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje o zagrożeniu silnym wiatrem na południu woj. podkarpackiego.

Reklama