Rzeszów - Środa, 20.08.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek na DK9 w Jadachach. Nie żyją dwie osoby

Dodano: /

fot. KMP w Tarnobrzegu
fot. KMP w Tarnobrzegu

PODKARPACIE. Trzy samochody zderzyły się w Jadachach. W wypadku zginęły dwie osoby, kolejne dwie trafiły do szpitali w Tarnobrzegu i Nowej Dębie.

Do wypadku doszło dziś około godz. 12:00 na drodze krajowej nr 9 w miejscowości Jadachy w powiecie tarnobrzeskim. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że kierujący seatem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, najprawdopodobniej zignorował znak STOP i wjechał na drogę krajową doprowadzając do zderzenia z ciężarowym jelczem. Siła uderzenia wyrzuciła zarówno jelcza jak i seata na lewy pas ruchu. Tam doszło jeszcze do ich zderzenia z ciężarowym mercedesem.

Kierowca seata, 33-letni mieszkaniec Nowej Dęby, zginął na miejscu. W zdarzeniu ranne zostały trzy osoby: 59-letni kierowca mercedesa oraz dwóch mężczyzn w wieku 30 i 35 lat, podróżujących jelczem. Niestety, pomimo wysiłku ratowników z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, nie życia 59-latka kierującego mercedesem nie udało się uratować.

Droga krajowa nr 9 w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 17:00.



Źródło: KMP w Tarnobrzegu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wzrasta liczba dróg publicznych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Pod względem długości autostrad w 2018 roku, województwo podkarpackie plasowało się w pierwszej szóstce województw.

Podkarpacie

Na przejściu granicznym w Korczowej zatrzymano zabójcę dwóch osób

PODKARPACIE. Od chwili popełnienia  przestępstwa do momentu zatrzymania upłynęło zaledwie kilkanaście godzin.

Podkarpacie

W wypadku zginął 26-letni rowerzysta. Policja poszukuje świadków

NOWA DĘBA. Wszystkie osoby, które były świadkami tego tragicznego w skutkach wypadku, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Nowej Dębie.

Podkarpacie

Siedem prób wyłudzenia metodą „na wnuczka”

MIELEC. Dotychczas oszustom nie udało się nikogo naciągnąć.

Podkarpacie

Kolejny odcinek S19 z unijnym dofinansowaniem

RZESZÓW. Budowa drogi na odcinku Lasy Janowskie - Nisko Południe ma kosztować ok. 917 mln zł.

Podkarpacie

Tymczasowy areszt i sąd rodzinny dla sprawców znieważenia grobów

SĘDZISZÓW MŁP. Policjanci ustalili, że młodzi ludzie pili w parku alkohol, następnie poszli na cmentarz.

Reklama