Rzeszów - Niedziela, 05.04.2026
Reklama

Śmiertelny wypadek na DK94 w Klęczanach

Dodano: 01.04.2026 r. / Redakcja

fot. KPP w Ropczycach
fot. KPP w Ropczycach

PODKARPACIE. Ropczyccy policjanci wyjaśniają przyczyn tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Klęczany. 43-letnia kobieta została potrącona przez samochód.

Niestety, jej życia nie udało się uratować. Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 22:00 na drodze krajowej nr 94 w Klęczanach w powiecie rozpczycko-sędziszowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni kierowca Forda - mieszkaniec gminy Wielopole Skrzyńskie - potrącił 43-letnią kobietę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń 43-latka zmarła.

Kierujący Fordem był trzeźwy. Z miejsca zdarzenia został przewieziony do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali na miejscu zdarzenia czynności, które pomogą z ustaleniu dokładnych przyczyn zdarzenia.

Źródło: KPP w Ropczycach
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 01.04.2026, godz. 21:28
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 59 wyzdrowień, 16 zakażeń, 2 zgony na Podkarpaciu [8.09.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 16 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 59 osób wyzdrowiało. Z powodu Covid-19 zmarło dwie osoby.

Podkarpacie

Tymczasowa organizacja ruchu w Nowej Dębie. Trwa remont mostu

PODKARPACIE. W związku z remontem mostu w Nowej Dębie, w rejonie prac wprowadzono tymczasową organizację ruchu. Utrudnienia potrwają do końca października.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 92 zakażenia, 103 wyzdrowienia [4.09.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim padły kolejne rekordy. Dziś odnotowano największą dobową liczbę nowych przypadków zakażeń (92 osoby), jak również wyzdrowień (103 osoby ).

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyją dwie osoby

PODKARPACIE. Na przejeździe kolejowym w Bajdach, samochód osobowy zderzył się z pociągiem. Śmierć poniosły dwie osoby podróżujące samochodem.

Podkarpacie

Koronawirus. 32 nowe przypadki na Podkarpaciu. Kolejne 39 osób wyzdrowiało [3.09.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 32 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. 39 osób wyzdrowiało. Są również dwie nowe ofiary śmiertelne.

Podkarpacie

17-latka wywołała fałszywy alarm bombowy. Grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali sprawczynię fałszywego alarmu bombowego w jednym ze sklepów w Brzozowie. To 17-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego. Grozi jej kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstanie osiem obwodnic. Na trzy ogłoszono już przetargi

PODKARPACIE. Ruszył przetarg na budowę obwodnicy Nowej Dęby. To już trzecie postępowanie przetargowe na inwestycję drogową realizowaną z rządowego programu #100obwodnic. Osiem z nich powstanie na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 46 zakażeń, 22 wyzdrowienia, 2 ofiary śmiertelne [2.09.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny podał najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Reklama