Rzeszów - Środa, 24.12.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek na drodze z Kolbuszowej do Tarnobrzega

Dodano: 06.02.2019 r.

fot. KPP Kolbuszowa
fot. KPP Kolbuszowa
PODKARPACIE. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, na miejscu zginął kierowca hondy. Kierowca opla z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj ok. godz. 6.20  na drodze krajowej nr 9 w Komorowie, na drodze relacji Kolbuszowa - Tarnobrzeg.

W wyniku zderzenia opla i hondy civic, na miejscu zginął kierujący hondą. Kierowca corsy został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalają tożsamość obydwu mężczyzn.

Na miejscu wypadku pracują kolbuszowscy policjanci. Funkcjonariusze nadzorują płynność ruchu w tym miejscu.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Rusza wiosenna akcja szczepienia lisów

PODKARPACIE. Od soboty na terenie całego województwa rozpocznie się wiosenna akcja szczepień przeciwko wściekliźnie lisów wolno żyjących.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 215 zakażeń, 23 zgony [29.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

12-latek ranny podczas prac polowych. Interweniował śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. 12-letni chłopiec, podczas sadzenia ziemniaków, wsadził dłoń do maszyny rolniczej. Ranne dziecko śmigłowcem LPR zostało zabrane do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 40 osób [28.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Od 1 maja luzowanie obostrzeń

PODKARPACIE/KRAJ. Od soboty rusza proces stopniowego luzowania obostrzeń w całym kraju. Do końca maja otwarte zostaną galerie handlowe, sklepy budowlane, siłownie, restauracje, a uczniowie wrócą do szkół.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: Ponad 150 zakażeń, 35 zgonów [27.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 157 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 379 osób.

Podkarpacie

Podpisano umowy na dokumentację dla obwodnic Przemyśla i Miejsca Piastowego

PODKARPACIE. To kolejne inwestycje, które powstaną w ramach rządowego programu #100obwodnic.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Duży spadek liczby zakażeń. Zmarła 1 osoba [26.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Reklama