Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek na DW992 w Żółkowie

Dodano: 27.10.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Jaśle
fot. KPP w Jaśle

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w nocy na drodze wojewódzkiej nr 992 w miejscowości Żółków w powiecie jasielskim. W zderzeniu dwóch samochodów zginął 38-letni mężczyzna. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Zdarzenie miało miejsce około godz. 22:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący toyotą, z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem.

W wyniku doznanych obrażeń, 38-letni kierowca toyoty poniósł śmierć na miejscu. Jego pasażerka oraz kierowca opla zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejscu wypadku, policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Jaśle, zabezpieczyli pojazdy i ślady oraz wykonali oględziny, które pomogą z ustaleniu dokładnych okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: KPP w Jaśle
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zniszczyli murawę boiska sportowego. Straty wyceniono na 55 tys. zł

PODKARPACIE. Do uszkodzenia murawy doszło w nocy początkiem października br.

Podkarpacie

Wypadek w Zawadce Brzosteckiej. Do szpitala trafiła 4-latka

PODKARPACIE. Do wypadku doszło 25 listopada około godz.8.30, w Zawadce Brzosteckiej. 

Podkarpacie

Był pijany i jechał samochodem bez opony. O przyszłości 55-latka zadecyduje sąd

PODKARPACIE. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie mężczyzny prawie 2 promile.

Podkarpacie

Pościg za 25-latkiem. Uciekał, bo złamał zakaz sądowy

BRZOZÓW. W pewnym momencie mężczyzna widząc, że nie ma możliwości dalszej ucieczki, wjechał w radiowóz, który go blokował.

Podkarpacie

IMGW ostrzega przed gęstymi mgłami

PODKARPACIE. Kierowcy mogą natrafić na utrudnienia w godzinach wieczornych, nocnych i porannych.

Podkarpacie

Alkohol i nadmierna prędkość powodem zatrzymania siedmiu praw jazdy

PODKARPACIE. Kontrole drogowe, przeprowadzone były głównie w miejscach wskazanych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Podkarpacie

Wzrasta liczba dróg publicznych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Pod względem długości autostrad w 2018 roku, województwo podkarpackie plasowało się w pierwszej szóstce województw.

Podkarpacie

Na przejściu granicznym w Korczowej zatrzymano zabójcę dwóch osób

PODKARPACIE. Od chwili popełnienia  przestępstwa do momentu zatrzymania upłynęło zaledwie kilkanaście godzin.

Reklama