Rzeszów - Wtorek, 02.09.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek na S19. Obywatel Węgier zjechał na przeciwny pas ruchu

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku na S19 w Stobiernej. Kierujący fiatem ducato, obywatel Węgier, zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z kierującym volkswagenem. W wyniku zderzenia - jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne.

Do wypadku doszło w piątek po godz. 23 w Stobiernej na drodze S19. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem ducato, 51-letni obywatel Węgier, zjechał nagle na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z kierującym samochodem marki Volkswagen Touareg.

W wyniku zderzenia na miejscu zginął kierujący fiatem, a jego 40-letni pasażer, również obywatel Węgier, z bardzo poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Ranni zostali także kierowca vw – 40-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego i pasażer – 42-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego. Obaj trafili do szpitali.

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia okoliczności tego wypadku.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

4-latek połknął baterię. Policjanci eskortowali go do szpitala

PODKARPACIE. Strzyżowscy policjanci eskortowali samochód przewożący 4-latka, który połknął baterię. Dzięki pomocy mundurowych, chłopczyk szybko otrzymał pomoc lekarską.

Podkarpacie

Kolejne inwestycje kolejowe na Podkarpaciu

PODKARPACIE. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowy na realizacje kolejnych inwestycji w województwie podkarpackim w ramach rządowego programu przystankowego. Ich wartość to ponad 12,5 mln zł.

Podkarpacie

Silny wiatr na Podkarpaciu. Blisko 500 interwencji strażaków

PODKARPACIE. W ciągu czterech dni podkarpaccy strażacy podjęli blisko pół tysiąca interwencji przy usuwaniu skutków silnie wiejącego wiatru w regionie. Na szczęście nikt nie został ranny.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 300 zakażeń, 7 zgonów [22.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia, województwo podkarpackie po raz kolejny znalazło się na ostatniej pozycji pod względem liczby nowych zakażeń w kraju.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 150 zakażeń, brak zgonów [21.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia, województwo podkarpackie znalazło się na ostatniej pozycji pod względem liczby nowych zakażeń w kraju. 

Podkarpacie

56-letni mężczyzna przygnieciony przez ciągnik. Zmarł w szpitalu

PODKARPACIE. Policjanci z Kolbuszowej wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Przedborzu. 56-mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Poszkodowany zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 400 zakażeń, 33 zgony [18.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 444 zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu, w tym 56 ponownych zakażeń.

Podkarpacie

Ponad 100 interwencji podkarpackich strażaków. "Na szczęście nikt nie został ranny"

PODKARPACKIE. 104 razy wyjeżdżali podkarpaccy strażacy do usuwania skutków silnego wiatru jaki od wczoraj wieje w naszym regionie.

Reklama