Rzeszów - Czwartek, 13.11.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek na S19 w Zarzeczu. Nie żyje 19-latka

Dodano: 13.08.2024 r. / Redakcja

fot. KPP w Nisku
fot. KPP w Nisku

PODKARPACIE. Kobieta kierująca oplem, z niewiadomych przyczyn zjechała z jezdni i uderzyła w bariery energochłonne. Następnie auto stoczyło się ze skarpy. Pomimo reanimacji, 19-latka zmarła.

Do zdarzenia doszło wczoraj, przed godz. 20:00 w Zarzeczu, na łuku drogi ekspresowej S19. Jak wynika z ustaleń niżańskich policjantów, 19-letnia mieszkanka województwa śląskiego, kierując osobowym oplem, najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi uderzając w barierę energochłonną. Następnie opel stoczył się ze skarpy.
Pomimo podjętej przez ratowników reanimacji, życia 19-latki nie udało się uratować.

Policjanci pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.



Źródło: KPP w Nisku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [27.01.2021]

PODKARPACIE. Potwierdzono 182 zakażenia, 79 ozdrowieńców, 10 zgonów.

Podkarpacie

100 mln zł na naprawę podkarpackich dróg

PODKARPACIE. 100 mln złotych z rządowych środków przeznaczone zostanie na remont dróg wojewódzkich, które ucierpiały podczas powodzi.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 130 nowych zakażeń na Podkarpaciu [26.01.2021]

​PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 136 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 3 osoby.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch samochodów i radiowozu. Zablokowana DW723 w Tarnobrzegu

PODKARPACIE. W Tarnobrzegu, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 723, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i policyjnego radiowozu. Droga jest zablokowana w obu kierunkach, policjanci kierują na objazdy. 

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [22.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowały najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Kto wykona dokumentacje dla budowy dwóch obwodnic na Podkarpaciu?

PODKARPACIE. Poznaliśmy oferty na wykonanie dokumentacji obwodnic: Miejsca Piastowego i Przemyśla, które powstaną w ramach programu „100 obwodnic”.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 15 osób [21.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 216 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Wyzdrowiało kolejne 136 osób, zmarło 15 mieszkańców województwa.  

Podkarpacie

Mocno powieje na Podkarpaciu, w porywach nawet do 90 km/h

PODKARAPACIE. IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z silnym wiatrem, który wystąpi w południowej części województwa podkarpackiego.

Reklama