Rzeszów - Piątek, 15.08.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Bobrowej. 28-letni kierowca BMW potrącił rowerzystkę

Dodano:

fot. KPP Dębica
fot. KPP Dębica
Nie żyje 67-letnia rowerzystka, która została potrącona przez kierującego bmw. Trwa ustalenie okoliczności zdarzenia.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj przed godz. 17:00 w Bobrowej koło Dębicy. Jak wstępnie ustalili policjanci, 28-letni kierowca bmw potrącił kobietę jadącą rowerem. . Obydwoje jechali w kierunku Korzeniowa. Potrącona kobieta zmarła na miejscu wypadku.

Kierowca bmw był trzeźwy.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy pracują nad wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Jest pozwolenie na budowę obwodnicy Stalowej Woli i Niska

Prace przy budowie ponad 15-kilometrowego odcinka obwodnicy Stalowej Woli i Niska mogą w końcu ruszyć pełną parą. 

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Sokołowie Małopolskim

25-letni kierowca seata zginął wczoraj w wypadku na DK 19.  

Podkarpacie

Mając ponad promil alkoholu pędził w terenie zabudowanym z prędkością 127km/h

PODKARPACIE. Z prędkością 127 km/h w terenie zabudowanym jechał 54-letni kierowca toyoty.

Podkarpacie

Przedstawiciele państw połączonych Via Carpatią spotkali się w Łańcucie. Poruszono temat sieci TEN-T

ŁAŃCUT. Podczas międzynarodowej konferencji podpisana została także deklaracja „Łańcut III”.

Podkarpacie

Mniej urodzeń, mniej małżeństw, więcej zgonów na Podkarpaciu

W 2018 roku na Podkarpaciu zmniejszyła się liczba ludności w stosunku do roku 2017. Zanotowano spadek urodzeń oraz zawartych małżeństw. Wzrosła natomiast liczba zgonów.

Podkarpacie

Intensywne prace na budowie obwodnicy Sanoka

Inwestycje realizuje firma Max Bögl Polska sp. z o.o. Roboty mają potrwać do końca bieżącego roku.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie 3-latka w Grochowcach

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Grochowce, w powiecie przemyskim. 3-latek został śmiertelnie potrącony przez samochód osobowy.

Reklama